Komentáře

Zpět na článek

K9: Vrchol stupidity pro každého

15 komentářů

jaaan
6. června 2011 • 13:03
proč jste nespokojeni, horovali jste pro pravicovou vládu, tak ji tu máte a radujte se, Svazáček Nečas byl pro vás modlou, tak hurá
ivanb
3. června 2011 • 15:37
...i když ono je to asi tak, že žádnou lepší politickou pakáž asi nemáme nebo si ji prostě neumíme zvolit! Hanba nám a nikomu jinému!!!
von.rammstein
4. června 2011 • 00:40
bohužel to tak je.
ultimathule
4. června 2011 • 01:43
Jména hloupých na všech sloupích, říkalo se za mého mládí. Podle toho jste přímo archetypální hlupák.
ondrula
3. června 2011 • 14:21
Řekl bych, že pan Holec se začal hodně prosazovat přibližně v době, kdy se z Reflexu stala bulvární žumpa (odhadem někdy v první polovině minulé dekády); jeho hnusný, agresivní a očividně zamindrákovaný styl novinařiny by se lépe vyjímal třeba v Rytmu života.
blyska.se
3. června 2011 • 09:57
Myslis, ze lide jsou zhnuseni politikou kvuli Johnovi/VV? Vubec ne, lide jiz maji dost tech korupcnich skandalu a jejich zametani pod koberec. Nez se jeden vysetri tak se najdou dalsi. Cesku vladnou kmotri a ti zabrani jakemukoli prosetreni a vypada to ze jeste dlouho budou. Prezident by mel okamzite rozpustit parlament.
sendyman
3. června 2011 • 12:13
Jste mě inspiroval k "pokusu":
Do vyhledávače RX jsem zadal určité heslo a čekal, kolik odkazů na článek mi vyhodí. Na jedné stránce je 20 článků, na té poslední může být míň. Samozřejmě, "heslo" se v článku může objevit pouze okrajově, bez zvláštní souvislosti, ale přece...
Radek John - 18 stránek
Vít Bárta - 15 stránek (samozřejmě, tito dva se převážně kryjí)
Aleš Hušák - 2 strany
Roman Janoušek - 2 strany
Gripen - 2 strany atd.
Zvolte si, koho chcete.
And the Winner is? Go, Veverky, Go!
lobineu
3. června 2011 • 07:24
Nechcete si se Šafrem, kterej vám tohle trpí najít konečně džob v Blesku, aby sem si moh Reflex zase kupovat?
pppppp
2. června 2011 • 21:21
A co kdybyste s tím bobříkem mlčení o K9, potažmo neskutečných "zločinných skandálech" VV začali u sebe?
Ale budete mít ještě o čem psát?
fbaty
2. června 2011 • 20:02
Výročí defenestrace se blíží / 30 červen /. Není to náhodou nejlepší řešení.