Archív

Zpět na článek

Nechte Helenku Vondráčkovou (ne)zpívat!

39 komentářů

andrea68
4. června 2011 • 17:38
Jestli je ti 13 let, dá se to omluvit nevyzrálým rozumem a pokud jste se narodil v roce 1913, pak je to úplně bez komentáře.
Co, prosím, vyčítáte panu Holcovi? Snad, že "Helenku" nestaví na roveň Svatovítské katedrály nebo Karlova mostu??
andrea68
4. června 2011 • 17:33
Sem napište váš vzkaz!
kaca01
31. května 2011 • 03:21
A me se zrovna zda,ze to napsal presne tak,jak to je
strassidlo
30. května 2011 • 12:44
Jirka1313
30. května 2011 • 00:13
Neuvažoval jste o jiném zaměstnání? Nevím, možná by to prospělo i vám. Nám tedy určitě.
avina
28. května 2011 • 18:58
Místo slov mohla jako Gott,Kraus...přejít na reklamu.Stárnoucí hvězdy/Marta K./si tak už dříve zvolili zviditelnění jinak
strassidlo
28. května 2011 • 13:45
Tak já taky poslouchám docela onačejší věci a rozhodně ne z rádia, které nuceně platím. Tady však nejde o to, že "ji nehrají tak často, jak by si představovala", ale že ji 4 roky na příkaz Brambory Telecí nehrají vůbec. Veřejnoprávní stanice placená z daní -což nucené koncesinonářské poplatky jsou, na takové jednání nemá právo. Nestěžovala si u soudu, ale u Rady pro rozhlásek a dle mého mínění, v tomto případě právem. Ostatní kauzy vnímám trochu jinak, ale nebudu se vyjadřovat, protože to sem nepatří.
Palopetro
28. května 2011 • 06:59
Je mi líto,ale o tom nic nevím. Jenom vím o notorických žalobách na vše a na všechno,co se jenom koutkem dotkne popularity,na př.nestydatých příjmů zmařených jejími dávnými kolegy jejího veličenstva HV a desítky dalších kauz,zatěžujících již tak přetížené soudy.Obvykle s pramalým resp.žádným úspěchem.Tohle formování vkusu národa bezdětnou dvojicí HV+MV mi příjde nepatřičně arogan­tněj­ší,se­bestřed­nější než rozhodnutí vedení věřejného rádia nevysílat její písně tak často jak by si ona představovala a ve své podstatě ho považují za dosti ujeté,když nechci použít výraz schi­zofren­ní.Mi­mocho­dem repertoár této štěnice mi dlouhá léta prochází jedním uchem tam a druhým ven,takže rozhodně netrpím tím,že mě ráno nebudí líbající motýlek,nicméně když ho náhodou zaslechnu,nemám žádný důvod vrhnout se překotně k přeladění rozhlasové stanice
xohryzek
27. května 2011 • 21:29
Ne nežije. Ale všichni se jí to bojí říct aby je její manžílek nežaloval.
strassidlo
27. května 2011 • 20:18
Ale jo, vše a vždy v šoubyznysu je o penězích, JENŽE tady v tomto sporu nejde jenom o peníze, ale hlavně o fakt, že před 3 lety byl ve veřejnoprávním médiu vydán pokyn nehrát tuto interpetku. A TO je špatně.
Helenku si kupovat nebudu a ČRo je mi celkově u zadele, ale opravdu jsem proti takovémuto způsobu "formování vkusu národa". A také mi vadí ta stádnost v odsuzování, jakoby opravdu žádný její song nebyl dobrej a přitom to není tak dávno, co totéž stádo naříkalo nad skonem textařů (-uznávaných umělců), jejichž texty má v repertoáru také tato pěnice.