Komentáře

Zpět na článek

Ženy Věcí veřejných pod veřejným tlakem

13 komentářů

tepero
19. května 2011 • 10:51
To se pak nedivte, že holky jedou podle pravidel!) http­://po­liti­kahu­morem­.web­node­.cz/
panna
19. května 2011 • 08:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
promirul
18. května 2011 • 20:31
Paní Wolfová,nechápu proč se té c hudinky zastáváte a je vám jí líto.Ona tu hloupost a naivitu roznáší a rozhazuje.Že plakala,to proto,že jí ukradli peněženku,možná to nedostala,či co.Ony jsou všechny ve VV stej­né,krás­né,na­líče­né,vys­tudo­vané a hloupé,jak malý pes.
sjanborn
18. května 2011 • 16:28
Je to celkem citový a reálný pocs stavu věcí žen u veverek.Ty mladé ženy mi kdysi připadaly celkem oduševnělé a říkal jsem si,že třeba do politiky přichází něco nového.Ten kalendář už mi trochu přišel jako něco naví no..a kde jsou dnes..Kočí dokonce už bude svou hru hrát i v cicilním životě a bude bojovat o svá slova s herci,Klasnová by měla chytit toho svýho Bártu za ucho a nechat ho zmizet z politiky a Peaková? no po tom čim při těch schůzích prošla asi bude lepší když zůstane sedět na zadku jen v parlamentu... ´´´´
sendyman
18. května 2011 • 10:20
Větší ***, než jsme mysleli....
pakosh
18. května 2011 • 09:02
ale co můžete od neplacené zóny také čekat...no ta papírová taky na puliczerku nevypadá
to všechno ale namění nic na faktu,že VV je sama o sobě kopa hnoje..
tritecky
18. května 2011 • 07:40
bez ohledu na pohlaví. co Standa Grossů, co Mlynář, co Březina? jeden průser vedle druhého.
torinese
17. května 2011 • 15:37
Nestoudnost a naprostá absence sebereflexe VV, je do nebe volající. Mám dojem, že se veverky potkaly na uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny Bohnice. A po všech těch debaklech a ostudách chtějí ještě zprznit min.spravedlnosti. Mužná Kočí hodlá žalovat divadelníky za krádež svého "duševního vlastnictví" (viz poslední Reportéři) a cítí se být představením, vycházejícím z odposlechů jejích sprosťáren, hluboce zhnusena. Je to celé jak absurdní drama z pera Havla.
zdislava
18. května 2011 • 05:04
Takhle se sebou nechat vláčet od jednoho zjevného psychopata, tak to je vpravdě pozoruhodný úkaz. Jistěže ale takoví musí být. Nikoho jiného by "superguru", jinak zvaný docent, nestrpěl. A silná osobnost by sebou nenachala takto vláčet, nechávat si psát papírky s projevy do televize, atd., atp. Bože, to je ale spolek ...
sirien
17. května 2011 • 12:48
od autorky, která píše pro plátek který je podepsaný pod bulvárním hnojem nejvíc blicí úrovně, familiárně zvaném "Kristýnčin deníček", pod který se banda zbabělejch šikanistů v redakci ani nemá odvahu korektně podepsat.

RX tak do repertoáru svého úpadku nově přidal vedle pokrytectví skrytého, úplatného, i pokrytectví veřejně vystavované, tady to začíná být skutečně zábavnější a zábavnější...