Komentáře

Zpět na článek

Nové nahrávky dokazují, že Věci veřejné trpí těžkou situační psychickou poruchou

10 komentářů

petr.proch
14. května 2011 • 17:03
Kterýže to roztomilý hlásek je tak blízko mikrofonu, že jsou slyšet i jeho "přikyvovačské" poznámky? Myslím, že autor nahrávky je jasný. Samozřejmě je to neprokazatelné, ale na druhou stranu až směšně nápadné...
max6
14. května 2011 • 14:30
Přijde mi to jako hodně dobře naplánovaná pomlouvačná kampaň namířená proti VV s cílem zakrýt v médiích články o tom, jak je Dalík s Topolánkem zepletený do kauzy Pandrur. Dalík měl totiž vzít mnohamilionový úplatek. Jenže díky tomuto a podobným článkům, zprávy o pandurech zapadly.
honza33
14. května 2011 • 12:11
Každopádně by jste mohl Bucherte napsat, místo o takovýhle kravinách, např. o Dalíkovi a jeho provizi, nebo Dronilovi a spol.? To bude užitečnější, než tyhle Vaše žvásty o ničem....
enrico.bizzarro
14. května 2011 • 11:57
a je otázkou času, kdy vážně vznikne vláda přeběhlíků.
jirkab
14. května 2011 • 08:06
Nikdo ještě neuvažoval tímto směrem: VV rovná se ABL a současně ABL má možnost sledování politiků. V. Klaus měl (má?) aférky se slečnami s blond vlasy. VK je ale vstřícný vůči VV. Jeho bagatelizace výroků VB z poslední nahrávky je divná. Normálně by ho rozšlápl jako mouchu. Není v pozadí této vstřícnosti něco... Nebyl VK v hledáčku VB - ABL?
ka94
13. května 2011 • 21:42
Jsou v podstatě dvě možnosti: Veverky jsou buďto partička totálních magorů, a nebo je také možné, že se jedná o specifickou taktiku, jejíž cíl je likvidace ODS a jejích odnoží i mafiánského kapitalismu. Kdyby se Veverky daly do koalice s levicí, možná by nebylo možné pseudopravici rozložit z této pozice. Kdoví - jsou to jen mé hypotézy...
kovarik
13. května 2011 • 21:25
on přece dement je! Smutné na tom, je ale to, že jej ještě horší dementi volili - kolik to bylo ? 11% ... hm tak to je síla
barrett
13. května 2011 • 19:06
Já se jen divim, jaktože ta strana ještě existuje. podle mne, by ho za to s čím šel do politiky měli rovnou zavřít a ne aby si tam ještě vymrčoval.
von.rammstein
13. května 2011 • 20:12
s tímto názorem nesouhlasím
panna
13. května 2011 • 15:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.