Komentáře

Zpět na článek

Kristýna Kočí: Prostě ráda pí**ám

8 komentářů

strassidlo
14. května 2011 • 16:13
nu, tak paroháč Adam už se své role v Kristýnčině tragikomedii vzdal. Pochybuji, že se najde normální chlap, kterej by chtěl zaujmout jeho místo u slečny Kočí, co všechno natočí a každého ochotně obskočí....
rflegr
13. května 2011 • 21:26
Rád se směji a Reflex mi to umožnuje. Stupidita české politické scény je tak veliká, že se smíchem zbavujeme obyčejného nutkání zabíjet. Za to Reflexu dík
sirien
17. května 2011 • 13:05
Schéma logické úvahy:
- politika je na srač.ku - štve mě to -> zkusím s tím v rámci možností něco dělat (přesvědčovat známé aby volili malé strany (zejména ty co nevolí vůbec), zajdu si na pár demonstrací, podepíšu pár petic, přidám se na FB do protestních a aktivistických skupin...)

Schéma logiky běžného čecháčka
- politika je na srač.ku - štve mě to -> budu dělat kulový, sedět v knajpě a při nalévání se pivem nadávat jak to stojí za srač.ku a že by s tím měl někdo, hlavně ne já, něco udělat. K tomu si koupím časák který mě nebude informovat o tom jak to stojí za srač.ku (Respekt, The Economist aj.) ale časák který deb.ilními články zcela lacině paroduje nejsnazší cíl, abych se mohl situaci smát a mít dojem že to je vlastně řešení.

cool, go on.
mike0007cz
13. května 2011 • 15:44
Jak jinak komentovat toto sdružení šašků. Tady už prostor pro seriózní komentáře prostě není.
sirien
17. května 2011 • 13:06
mňo, vidím, že to, co jsem napsal RFLEGRovi, by se dalo docela vesele copypastovat ;)
peklomor
13. května 2011 • 14:36
Pane Šafr! Tohle není Blesk, ale Reflex. Píšete sice výborné články, ale Reflex se pod vaším vedením stává bulvárním plátkem. Proboha něco s tím udělejte, nebo odejděte!!! Koho kromě čtenářů Blesku zajímají takové bludy jako tento článek? A ty prvoplánové obálky - ubohost...
simeklubor
13. května 2011 • 15:01
Bohužel - tohle nikoho nezajímá, důležitej je prodej. A ten stoupá. Takže mně vosobně nezbylo, než vystoupit a nechat ten kodrcák dál jet do sraček beze mě. A to jsem s nima byl vod prvního čísla.
von.rammstein
13. května 2011 • 20:17
tak to máte docela vytrvalost!