Komentáře

Zpět na článek

Klausův oblíbenec Bátora chodil s nácky na protižidovské přednášky

14 komentářů

zdislava
3. května 2011 • 23:19
a v Akci D.O.S.T. je mezi signatáři extremistů známých jmen jak nastláno. Pan Bátora si může říkat, co chce, resp. mlžit, jak chce. Jistěže se snaží, protože ví, kde je hrana, za niž už jít nemůže. On ale jednou chybu udělá. A ti chlapci, co chodí na mítinky - podle vlastních slov - chránit pana prezidenta vlastními těly, jakbysmet.
Díky.
ultimathule
2. května 2011 • 16:54
Podle ní z něj návštěva protižidovské přednášky dělá nácka. Takže kdyby se zúčastnil nějaké přednášky prožidovské, udělalo by to z něj Žida?
placirkabodlo
2. května 2011 • 17:01
tupy rykot nacku hrmi internetem chacha. at si ten tvuj *** chodi kaj chce (nejlepe kanalama) , ale ve statni sprave to ho.vado nema co delat. (samozrejme neni sam)
ultimathule
2. května 2011 • 18:40
Vy jste debil? Ale jo, Vy jste debil.
wexlo
2. května 2011 • 19:00
Tak s tím se nedá,než souhlasit.Už ho nějakej ten pátek mam v merku a přijde mi silně dementní.Měj se
placirkabodlo
2. května 2011 • 19:48
ja myslel ze to je hemeroid, a on to wexlo. a libi se ti tam wexlo?
ultimathule: ano priznavam, nejsem hloupy fanatik jako ty. a jsem na to nalezite pysny. a ze te vytacim do nepricetnosti je jako bych dostal metal od sameho boha. chacha. ja su tak stastne.
ultimathule
2. května 2011 • 20:03
placirkabodlo: Vy si vážně myslíte, že mě imbecil jako Vy dokáže vytočit do nepříčetnosti? To se hodně přeceňujete, soudruhu. Dementů Vašeho druhu je plný internet. Kdybych se měl nad každým rozčilovat, nestíhal bych nic jiného. Prostě další debil, na kterého jsem narazil. Nic nového ani zajímavého.
placirkabodlo
2. května 2011 • 21:46
ja su tak rad ze nemas uz nervy otravovat ostatni lidi. fakt su stastne. nechces usporadat s tvym fuhrerem batorou nejake pekne zidobrani? v kazachstanu eta mozno. tam by jiste dokvacil az na ministra. ministra vseho, minimalne.
ivanb
2. května 2011 • 15:00
...o to, že vám včéra zastřelili dvojníka!!!
sendyman
2. května 2011 • 19:31
Hele, Ivane, já to nijak nekomentuju, protože Photoshop je mocný nástroj a lze to samozřejmě udělat i opačným směrem, ale pro pobavení:
http­://im­g339­.ima­geshac­k.us­/i/222­429101­501670­657509­49.jp­g/sr=1