Komentáře

Zpět na článek

Tak ať už ČSSD vezme komunisty do vlády

39 komentářů

extnt
4. května 2011 • 10:02
Krása, díky, hezky shrnuto.
Zrovna ráno jsem zaslechl v rádiu (htt­p://ww­w.roz­hlas­.cz/zp­ravy/­regi­ony/­_zpra­va/887­907), že Zifčák je vlastníkem nějakého hotelu v Karlově Studánce, kam se před loňskými komunálními volbami náhodou přistěhovalo třicet lidí, kteří měli ovlivnit hlasování (jak asi...). A už mě to ani nepřekvapilo.
To co tady máme je parodie na demokracii. Chtělo by to osvíceného diktátora, jinak se z toho nemáme šanci vybabrat.
sirien
4. května 2011 • 03:05
Hurá do vlády asi ne, ale "hurá konečně nějaká spravedlnost v téhle postkomunistické díře" zcela určitě.
(na druhou stranu, totéž bych volal, kdyby někdo po vzoru zákazu nacismu zakázal propagovat komunismus, v podstatě mi nevadí ani jedna varianta - chápu požadavek zákazu šíření extremismu, na druhou stranu se domnívám, že cenzura toho moc neřeší, spíš naopak pomáhá extremistům se definovat; co mi vadí je, že jedna zločinecká ideologie se potírá a bojuje se s ní na každém rohu, druhá zločinecká ideologie se nejen toleruje, ale dokonce je přítomná v poslanecká sněmovně - fakt právní stát který přistupuje ke každému stejně tohle)
strassidlo
3. května 2011 • 22:20
Ha, tak knihovna bejt může, ale cárat po netu se nesmí!
strassidlo
3. května 2011 • 22:19
Tak teď by mě ještě zajímalo jestli tady projde knihovna nebo se to bude zase muset psát jako kni***?!? A to se asi nebudeme smět ani ***t mezi články... chmchmchcm?! To sou věci tydle cenzouři!
sendyman
1. května 2011 • 06:19
To je prd!
Podle RX nesmíte mít doma ani samce od kočky. Tedy ko***.
sendyman
1. května 2011 • 00:09
Siriene, právě ten Váš poslední odstavec jsem měl na mysli!
jamilen
30. dubna 2011 • 20:50
Sem napište váš vzkaz!Všichni nadáváme na KSČM a víme, jak by se chovali, kdyby se podíleli na vládě ? Horší by to nebylo. Také jsem pamětnice a na staré časy si nestěžuji. Rozhodně lepší než teď.
neilyoung
30. dubna 2011 • 20:25
Jenomže tady ekonomické problémy působí hlavně tzv."rádobypravice" (Klaus a Kalousek drtivě vedou, dávno už se mají houpat...).
ultimathule
30. dubna 2011 • 19:52
Podívejme. Ještě nedávno tu vyšel článek o k.okotismu, slovo k.okot včera použil B. D. v článku-a do diskuze to najednou nejde? Nebudeš ty maličko k.okot, Reflexi?
ultimathule
30. dubna 2011 • 19:46
Takže koukám, že jste furt stejný ***, který nechápe smysl přečteného. Co kdybyste místo datlování chujovin šel udělat něco užitečného-třeba oběsit nějakého komunistu? Nebo sebe?