Komentáře

Zpět na článek

Roztíratelná unie aneb lítý boj o pomazánkové máslo

15 komentářů

filiprx
3. května 2011 • 14:03
Néééé, pomoc, nedělejte mi prosím chutě. Nebo si to poběžím hned koupit. Zásoba od Sendyho už došla
cvalda
3. května 2011 • 10:24
Já bych jim zavřel hubu. Napsal bych na štítek pomazánka s máslem a hotovo. Jako kluk jsem neznal slovo špekáček, ale buřt. Nedaleko nás byl krámek a obchodnice nechávala viset neprodané buřty na háku tak dlouho, až z nich byl uherák. A to byla bašta. Zkuste to udělat dneska. Jo a příště nám zakáže Brusel šunkofleky, jelikož flíčky se dělají z mouky !
dochtorchocholousek
2. května 2011 • 13:00
Pardon, lepší by byla asi formulace: "...nic společného s jakýmkoli máslem..."
dochtorchocholousek
2. května 2011 • 12:59
zda bylo zažalováno i Spojené království za užívání označení "Létající máslo", které nemá nic společného s vůbec žádným máslem (a s potravinou jen při hodně volné fantazii)?
neilyoung
28. dubna 2011 • 22:29
50%+20%+30% znamená, že už do toho nemůžete dát ani to koření
Podle toho, co tu píšete to vypadá, že vyhrál slovenský recept, nikoliv "tradiční" ojebávačsko-čecháčkovský
strassidlo
28. dubna 2011 • 21:33
sendyman
28. dubna 2011 • 20:46
Možná mluvíte o "výrobě" dneska, nikoliv tradiční.
Nezbývá, než souhlasit s Whitebeardem.

Jo, a v tom Globusu mají jakžtakž slušný, to je taky pravda. Ale není tam ten špek, co bejval. Jsou to buřty...
whitebeard
28. dubna 2011 • 20:22
příspěvek hodný dementa s IQ měňavky ..Vy určitě nejste řezník-uzenář, jinak byste znal recepturu..špekáček je připravovaný z jemně kutrované směsi vepřového a hovězího masa s vložkou z uzeného špeku, která dala výrobku název. Pravý špekáček podle původní receptury by se měl skládat z 50 % hovězího zadního masa z mladých kusů, z 20 % vepřového výřezu bez kůže a 30 % na kostičky nakrájeného špeku a měl by být kořeněn česnekem, pepřem, případně i trochou muškátového ořechu..proč se se.ete do věcí, kterým nerozumíte?
Palopetro
28. dubna 2011 • 19:53
Z brněnského Globusu,když se do toho narve příslušná zelenina, z toho pak jsou mňamkový utopenci!
atreides
28. dubna 2011 • 19:24
Snad to bude už brzy!!!!