Archív

Zpět na článek

Smutné odcházení Havlova Odcházení z českých kin. Zatím jen 37 tisíc diváků

12 komentářů

extnt
4. května 2011 • 15:31
Starý pán si splnil sen. Počítám, že ten prodělek producentům cvakne ze svýho, našpórováno má určitě dost...
cemanka
29. dubna 2011 • 21:47
Mně se líbí, jak neúspěch filmu není podle autora článku vinou kvality díla, ale tím, že občané jsou prostě blbci, kteří nejsou "génia" Havla schopni pochopit...Já s tím nesouhlasím. Na Havla, jeho díla i politickou (ne)činnost mám jasné názory již několik let a je vidět, že nejsem jediná, kdo mu ty jeho pózy dávno nebaští
sjanborn
27. dubna 2011 • 19:09
bohužel svůj myšlenkový potenciál prohospodařil vládnutím a kdyby mu moc nezamotala hlavu ,odešel po prvním volebním období.Zrovna jsem v kni*** stál u regálu filosofie,socilogie aj. a jsou tam i jeho knihy a nejsou všechny špatné/ nově vydané Dopisy Olze ,kde Ivan Havel a Zdeněk Neubauer doplnily/.Škoda těch milionů za film,kdy stačilo udělat záznam v divadle Archa a peníze venovat třeba na dětské domovy.
vavrjan
27. dubna 2011 • 12:59
Pokud by Havel napsal knihu o letech kdy se dostal do funkce a napsal všechno a popravdě tak by to asi lidé koupili. Taková otevřenost se ale nenosí a skleroza asi pomalu a jistě pracuje a tak by to dneska již asi nebylo to pravé ořechové. Možná má Véna něco v šuplíku, ale nemá odvahu to vytáhnout na světlo světa. Škoda národ se jinak pravdu nedoví .
jip123
27. dubna 2011 • 12:42
Ono bylo předem zřejmé, že to bude propadák. Veškrna napsal jen samé braky a pokud se brak ještě zfilmuje, je to zase jen brak. Nejhorší je, že na tuto blbost věnovala ČT 30 milionů Kč.
Spíše by měl Veškrna natočit film o své rodině, která patřila k největším nacistickým kolaborantům. Ale o tom se mlčí.
sjanborn
27. dubna 2011 • 19:05
nepište nepravdy čt do toho dala 10 milionů z toho polovina je reklama,ale i tak je to smutné a film stál celekm 40 a vydělal 4 ...a v podstatě je v čr na konci a už půjde jen do tv a pak skončí na čt2 v pozdních nočních hodinách ve filmovém klubu...
nixpost
27. dubna 2011 • 20:50
Film nevydělal 4 miliony. To jsou jen tržby, z nich se platí provoz kin a část se odvádí distributorovi. Z vložené investice se doposud vrátily jen asi 2 miliony.
cvalda
27. dubna 2011 • 12:35
von Venca prachy má, jde tady o to,zdali ho Dášenka pustí do banky.Kolik asi zaplatil hercům, nebo mu to odehráli z křesťanské lásky ?
pismenacislice
27. dubna 2011 • 10:36
Bych řekl, že se lidi neradi chodí do kina nudit. Já viděl hru - a nudila mě. Necítím tedy potřebu se nudit ještě u filmového plána - zvláště když mi všichni říkají, že film nic nového nepřinesl. Mezi námi - kdo by chtěl koukat na film, ve kterém režisér absolutně kašle na filmové vyprávění?!
aznom
27. dubna 2011 • 10:25
A kdo ponese ztrátu 36 milionů?