Komentáře

Zpět na článek

Naprosto šílený nápad vládní koalice: Jan Kubice ministrem vnitra

28 komentářů

padysak
25. dubna 2011 • 02:00
Sem napište váš vzkaz!Žádám autora tohoto naprosto šíleného článku, aby se za něj omluvil a aby další články o podobných tématech buď nepsal nebo aby tak činil na základě kvalitnějších rešerší. Tento text připomíná spíše bulvár či hysterický výkřik, který je možný spatřit ve spodních řádcích diskusních vláken.
Případně žádám týdeník Reflex, aby autorovi podobnou práci nezadával, chce-lii působit seriozně.
nozik
22. dubna 2011 • 15:44
Kubice je slováčik alebo cikán? Alebo si myslel Langera I.?
cartouche66
20. dubna 2011 • 17:24
Kdo tě naklonoval, CIA? Mossad? Doufám že jsi jen nepovedený prototyp, jehož výrobu ukončili, aby se po světáči nemuselo dodělávat moc drátů ....
Palopetro
20. dubna 2011 • 13:26
Kova­řík,Ko­vařík­,všich­ni slavní češi jsou původně slováci.I ten Baťa měl praděda baču,který si zaječím pyskem šlapal na patro...
kovarik
20. dubna 2011 • 10:57
Moc toho o Masarykovi nevíš. On byl totiž Slovák jako poleno. V rodném listě Masárik - tedy ne Řezníček, ale Mäsiarik. Táta byl Slovák z Kopčan za Moravou - tedy v Uhersku (na Slovensku) a máma byla hodonínská Němka.
kovarik
20. dubna 2011 • 10:54
Co se to děje s tím dříve dobrým žurnalistou Buchertem? Vždyť on píše jako naprostý neumětel a odpůrci práva zkorumpovaný trouba!
kovarik
20. dubna 2011 • 10:52
Nezdělil? Ty se nauč česky, troubo!
muhlhaus
20. dubna 2011 • 07:59
Pokud někoho zajímá, kdo je opravdu Jan Kubice, viz např. tady: http­://res­pekt­.ihned­.cz/vi­dlemi/­c1-51618090-muze-kubice-uspet-se-svou-misi
cabotin
19. dubna 2011 • 23:47
Mě ta křeč a do jisté míry i pokleslost ausgerechnet u Bucherta v této souvislosti překvapila. Mám na celou věc totožný názor
vonrammstein
19. dubna 2011 • 23:36
Vedle jak ta jedle, rudej hlupáku pietrosso To je klon, ty blbe komunistická, já už tenhle nick v žádný variantě nepoužívám, jelito komunistický Jenom kvůli tobě jsem protentokrát udělal výjimku