Komentáře

Zpět na článek

Kristýna Kočí svůj mediální obraz napraví!

21 komentářů

Palopetro
20. dubna 2011 • 21:08
Co se prčíte?Chtěl jste vzkaz ,tak sem Vám ho sem prdl napříč celou touhle pošahanou diskuzí, aniž byste musel být nutně vztahovačný.
strassidlo
20. dubna 2011 • 20:01
PP, já vidím jen dvě možnosti Sendyho absence: buďto má moc práce nebo nemá přístup na net. Tipuji to druhé. Dobrovolně by bez nás určitě tak dlouho nebyl.
ivanb
20. dubna 2011 • 15:11
...no tak já si dovolím sám porozumět článku, aniž by mi ho kdokoli musel vysvětlovat, to za první, za druhý, je mi úplně buřt kolik kdo bere peněz a za třetí, nejsem přicmrdávač a jestli si myslíte, že neumím nadávat, tak to se pletete!
Palopetro
20. dubna 2011 • 13:15
Sakra co je se Sendym?Ta minutka ticha za veverky se mu nějak protahuje.
matej77
20. dubna 2011 • 10:04
Mýlíte se v obou závěrech. Jenom mi přijde, že Reflex opravdu býval časopis (a server) s jinou úrovní (nejen) humoru. *** na to, chtělo by se říct a pod tento článek to snad i odpovídá stylu, že.
cernysvetlo
20. dubna 2011 • 08:26
Dobré a veselé. Vsadím boty, že ti remcalové dole jsou z řad levice, oni totiž nemají za mák humoru. A obávám se, že i inteligence poskrovnu.
strassidlo
19. dubna 2011 • 21:46
Redakce chce sdělit, že škaredá Kristýnka to svoje politikaření a touhu přetáhnout Veverky od Bárty pod sebe a Škárku silně překombinovala. Tahleta parodie totiž hezky vystihuje její slovník i způsob myšlení.
Ještě mi ovšem chybí doznání redaktorů RX (alespoň), jak jí to zpočátku hezky baštili a kvokali přesně tak, jak jim to Kočíča sypala!!!!
strassidlo
19. dubna 2011 • 21:40
Jo, po dlouhé době něco pro zasmání! Výživné a výstižné!
fortunka
19. dubna 2011 • 19:39
Nevím jak vy,ale já to brala jen jako takový vtípek pro zlepšení nálady... Docela jsem se u toho pobavila....
atreides
19. dubna 2011 • 19:06
Sem napište váš vzkaz!