Život a styl

Zpět na článek

Manžel do mě jen masturbuje

13 komentářů

rudyard62
22. dubna 2011 • 17:38
No a páč jsem chlap,tak si myslím,že pokec o sexu,by měl být naprostou samozřejmostí mezi partnery.No a pokud je zde nějaká obava z partnerovi ješitnosti či urážlivosti,tak pak to nehapruje jen na poli sexu,ale i jinde....tož to potom je nejlepší výměna..
rudyard62
22. dubna 2011 • 17:33
Pokud dobře čtu,tak pisatelka píše,že orgasmus NEPŘEDSTÍRÁ,takže nevím,jestli redaktoři při čtení článku svačili nebo onanovali...ale v každém případě by to nejspíš chtělo více pečlivosti v pročítání příspěvků,mají li erudovaně odpovědět....No NE??
krllo
19. dubna 2011 • 20:13
Prostě to tak příroda chce a posedlost žen orgasmem jí nezajímá
el.mimo
14. dubna 2011 • 15:22
jsem pochopil, proč! Mimo běžné informační kanály proběhla zpráva, že milý svazák Šafr se stal šéfredaktorem Blesku. Jestli ''pouze'' nebo ''také'', šifrované kouřové signály nesdělují. Každopádně je jasné, že sem zabloudivší čtenáři Blesku budou touto rubrikou jistě potěšeni, jelikož se budou cítit jako doma v Blesku.
Redakci gratuluji, tímto nepochybně překonala Patočkův rekord v likvidaci (dříve prestižního) periodika na čas.
yodocq
14. dubna 2011 • 15:46
To je vidět,že neznáte rubriku Dear Deidre v The Sun....tam jsou teprve špeky.
Podobné rubriky slouží k radám nešťastným a pobavení ostatních-to ještě nevíte?
el.mimo
14. dubna 2011 • 19:22
Máte pravdu, The Sun je mimo můj obzor. Ovšem je s podivem, že Blesk své ''Dear Deidre'' detašoval, místo aby své lačné čtenáře poučil na jim bližší platformě. Nebo jde o pilotní projekt a brzy The Sun přesune milou Deidre na The International Herald Tribune?
ratonita
13. dubna 2011 • 14:06
dva roky bych jistě tolerantní nebyla!!!! Jediná rada-najít si takového co by vyhovoval a zvlášť když je slečně 25 let!!!! A pán takovou,co jí tyto praktiky nevadí,však by se jistě našla taková,které by se to i líbilo
ivanb
13. dubna 2011 • 14:02
To je nějaká sranda nebo co??? Apríla už bylo! A jestli je toto myšleno vážně, tak by si měla vaše pohledná a vitální čtenářka dopřát návštěvu lékárny za účelem nákupu nejsilnějších psychofarmak a také viagry, když už si ho teda neumí postavit sama. A kdyby to nepomohlo, tak by mohla vaše vitální čtenářka navštívit sexshop a zakoupit pohlednému a vitálnímu partnerovi vakuovou pumpu.
tritecky
13. dubna 2011 • 15:06
ale jemu stojí. problém je v tom, že sex probíhám způsobem "tak, teď si to o ni udělám".
pokud by se už problém řešil v sexshopu, tak leda zakoupením umělé vaginy.
ivanb
13. dubna 2011 • 15:09
Ahááá, tak teď abychom vyřešili problém, proč používá manželku jako matraci- teda pohlednou a vitální.