Komentáře

Zpět na článek

Nečas neumí počítat a Kalousek by se měl omluvit Bártovi

19 komentářů

okuk
13. dubna 2011 • 08:34
Vstříc k další koalici s jinými veřejnými věcmi, nebo menšinové vládě ČSSD s tichou podporou komunistů?
rulesss
13. dubna 2011 • 05:23
Sem napište váš vzkaz!
bjanda
12. dubna 2011 • 20:33
Nechci strašit ale na mě působí současná situace kolem VV trochu jak začátkem 30 let v Německu. Ekonomická krize a náhle povstane nacistická strana v čele s A.Hitlerem jako spasiteleml.Bárta se netají vzorem Napoleonem,( kterýmu je i podobný) tedy diktátorem. I ta jeho manželka se dala slyšet, že poměry ve straně jsou nedemokratické. R.John mi trochu připomíná šéfa propagandy Goeblse. Vůbec těch paralel je tam trochu víc. Nakonec Hitlera tehdá němci vítali. Celá propaganda VV je naprosto agresivní arogantní a má retoriku diktátorské strany. Zkrátka na mě působí VV jako pokus o diktatůru v rozměrech, které jim ostatní politické strany dovolí.Myslím, že normální člověk už by chodil kanálama ale ten R.Kohn pardon John se tváří jak spasitel lidstva. At je ODS nebo jiné strany jakékoli aspon je známe. VV je pro mě velkou neznámou a opravdu vidím důvody proč se VV ABL pana Bárty bát.
jaroslavik
12. dubna 2011 • 22:43
a už máš ochranku?
kovarik
12. dubna 2011 • 20:27
Jsou tam jen ti, které jsme si zvolili. Já jsem tedy VV nevolil, ale jistě je nejméně těch 10-11%, kteří je volili. A já pravím - jen blbec je mohl volit. Jen blbec neprokoukl tu fintu Víta Bárty.
vavrjan
12. dubna 2011 • 18:25
Bárta se začal moc zajímat o kmotry ODS a ČSSD na krajích a jejich chapadla ho dostihla. Ta loby je velmi silná a tak začala válcovat i Johna s pomocí Nečase, Tluchoře a Langra. Nejhorší je, že takto bude připravena vládnout i další generace politiků, kteří stejně vzejdou od těchto korupčníků. Takže je to vlastně začarovaný kruh.
ivanb
12. dubna 2011 • 15:09
...ale postřílet, stáhnout a kůži prodat! Nečas na reformy nemá, takže se dočkáme zase samého odkládání odloženého a vymlouvání se ve smyslu "já ne, já ne - to ty, to ty!" A emocím pana Bárty se nedivím, taky by mě zaskočilo, kdyby mi kámoš před celou partou řekl, že jsem ***. A konečně pane Holče, zase dobré, veselé a pravdivé. Perte do té pakáže, co se do ní vejde!!!
von.rammstein
12. dubna 2011 • 18:50
zajda61
12. dubna 2011 • 13:57
Bártu - toho za***ělýho Napoleona, nemám ovšem na mysli
zerovan
12. dubna 2011 • 13:03
barvou aby se odlisili od tech spatnych. A kdo bude arbitrem. Mimochodem Barta je schopny ale ne vsehoschopny na rozdil od vetsiny politicke garnitury u nas a to ho drzi nad hladinou volicske pozornosti. Jak se budete tvarit az ho budete oznacovat a jak . Jak si myslite ze ze nove volby dopadnou? Radsi piste o Klauzovi a jeho peru.