Archív

Zpět na článek

Časy se opravdu mění: Bob Dylan odehrál koncerty v Číně

9 komentářů

darda
9. dubna 2011 • 19:24
Jak myslíte pánové.
placirkabodlo
10. dubna 2011 • 19:04
absolutne netusim kdo je to ten dylan, ale s tim charliem jsi to prehnal, ten umelec to jako mela byt "ironie" hohoho. kde kdy a v kolik. na meho mladsiho brachu se nikdo vytahovat nebude. jasne? JASNE darda?
monte44
9. dubna 2011 • 18:23
Kua, je mi 28 a myslím si, že Dylan je jedním z nej umělců dvacátého století svým významem srovnatelný s Picassem nebo Duchampem. Ten člověk de facto znovu definovall populární hudbu. Jestli si myslíte, že alba jako Blonde On Blonde, John Wesley Harding, Blood On The Track, Highway 61 Revisited nebo Time Out Of Mind nestojí za nic, tak jste, s prominutím, jouda. A k tomu krákání: spousta lidí, včetně mě, si myslí, že to je na něm to nejlepší...
barrett
10. dubna 2011 • 21:20
Souhlasím, třeba v muzice je Dylan jednou z nejvlivnějších postav vůbec. ,,Svědomí lidstva,,
darda
9. dubna 2011 • 11:10
Oni ti Číňané zas tak o mnoho nepřišli. Nostalgie spíše trapná. Zimmermanovo kdákání je zážitek pro silné nervy. S tím, že budu s takovým názorem mezi hippíky nad hrobem za hovado nekulturní počítám. Jsem zvyklej. Naposledy jsem to schytal za Chaplina. Taky umělce.
neilyoung
9. dubna 2011 • 11:38
Zdaleka nejsem nad hrobem (je mi jednatřicet) a nestydím se za to, že se mi jeho dílo líbí a že rád navštěvuju jeho koncerty. Ale nepředpokládám, že to pochopíte
darda
9. dubna 2011 • 18:02
Váš předpoklad je mylný. Chápu, že se Dylan někomu líbít může. Váš vkus bych si nedovolil hodnotit, protože do něj mi nic není. Ve skutečnosti jsem v kategorii "nad hrobem" já a tím pádem Dylanův vrstevník. Vidím mu do karet. Podle mě nestál za nic už od začátku. Tohle ale zcela bez ironie docela určitě nepochopíte Vy.
neilyoung
9. dubna 2011 • 18:47
Není důležité, že to nechápete Vy. Hlavní je, že to chápou ti, kteří hudbě rozumějí. Jeho význam je obrovský, v moderní hudbě srovnatelný snad jedině s The Beatles.
jirkol
10. dubna 2011 • 19:02
Dardo, příště napište jednoduše a krátce, že se Vám zkrátka Dylan nelíbí a basta. Alespoň se neztrapníte ...