Komentáře

Zpět na článek

Kuchař Věcí veřejných je naprostý kouzelník. Jakou patlaninu uvaří teď?

9 komentářů

enemabagjones
5. dubna 2011 • 09:57
Je hrozné, že to tak berete. Baviči jsou např. v TV, dají se vypnout, o ničem nerozhodují, jejich úkolem je tu méně duchaplné, tu duchaplnější lidi pobavit, kdežto VV gauneři jsou v politice, tj. ovlivňují politické dění, ač by se bez odborného dohledu neměli vzdalovat z ústavu. Proč jsou ti nejjednodušší vždy nahoře? Kdo je tam pořád cpe? Nějací primitivové?
monster13
4. dubna 2011 • 18:44
Respekt součástí skupiny mafra, pak si každý o této kauze může udělat objektivní názor. Kdyby se raději řešila důchodová reforma.
pppppp
4. dubna 2011 • 22:49
"Neuplyne přitom jediný týden, aby se neobjevila kauza, kauzička, skandál či skandálek, který by se VV netýkal. Svědčí to o"... ubohé kampani, stejně jako tato "patlanina", uvařená Vámi, pane Bucherte.
(VV jsem nevolil)

PS.: Zapomněl jste tu o Napoleonovi...
pismenacislice
4. dubna 2011 • 17:37
Na Veverkách mě nejvíc baví, jak vždy někdo z vedení něco řekne a potom to zásadně popře - a ještě kopá kolem sebe.

Třeba paní místopředsedkyně VV (Klasnová) se nechala slyšet, že prý v VV panuje totalita. Ale posléze vše z toho dopisu (pravého a ověřeného) popřela - a prý naopak: že prý VV jsou výkvětem demokracie.

A teď zase dalkší místopředseda popírá svoje slova, která byla prokazatelně řečena.

To by mne zajímalo, jestli je to tím, že si VV vybírají do svého vedení chronické lháře, nebo tím, že Bárta je prostě a jednoduše despota, který kritiky uplácí. Ani jedna možnost moc VV nelichotí.
filiprx
4. dubna 2011 • 17:10
Jednou z nejtrapnějších věcí, týkajících se online-ových článků nejen pana Bucherta, je jejich snaha vydávat se za články tepající aktualní úlety politků, ale reakce v diskusi, které zde čtu, svědčí o opaku.
panna
4. dubna 2011 • 13:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
ivanb
4. dubna 2011 • 15:36
Tak tohle jsou vpravdě nehledaná slova!
von.rammstein
4. dubna 2011 • 19:54
to nevím
Palopetro
4. dubna 2011 • 21:27
Vím přesně co by na to napsal Váš přítel bez tečky.Jenže patrně má modré pondělí...