Komentáře

Zpět na článek

Manželku expremiéra Miloše Zemana zaměstnal Klausův Pražský hrad

10 komentářů

panna
2. dubna 2011 • 11:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
jakodl
3. dubna 2011 • 09:59
píšeš pitominy, 95 % organizovanejch komunistů tam bylo z prospěchu, a zrovna tak jsou teď v ods a za čas se stejně klidně budou modlit k východu, naopak, těch 5 % přesvědčenejch a většinou starejch a poctivejch lidí, co tam byla, je možno si vážit
kovarik
2. dubna 2011 • 07:00
tak proč o tom píšete, když je to bezvýznamné?!?!
sirien
2. dubna 2011 • 01:17
RX ukazuje, že má naprosto perfektní investigativní schopnosti, očividně zejména co se Hradu týče. Doporučuji udělat kádrovou prověrku po poslední uklízečku a napsat článek o každém, kdo pracuje na Hradě a má ve své rodině tak do vzdálenosti tří až čtyř posunů po genealogickém* stromě kohokoliv, kdo kdy
a) zastával jakoukoliv politickou funkci od hejtmana výše
b) má majetek přesahující 20 milionů CZK
c) byl kdy zapojen do jakékoliv kauzy, která se dostala do celostátních periodik
d) je členem nějakého politicky či veřejně aktivního sdružení od ekologů po MENSA ČR
e) udělal cokoliv co by mohlo zajímat bulvár, od opilosti na oslavě až po sex s mladou dívkou/mužem, který svým vzhl­edem­/inte­lektem­/čím­koliv přesahuje kvality partnerů/erek redakce RX a tím vzbuzuje její nekonečnou závist

RX se tím zasadí o to, že se Hrad stane nejtransparentnější institucí svého druhu na celém světě a tato zásluha RX jistě nezůstane světově nepovšimnuta, redakce RX bude mít stálé téma, na němž bude moci snadno onanovat své články psané pro kvótu a pár korun co za těch pár řádek dostane (protože většina těch článků budou jen lehce upravené copypasty) a my, zbývající čtenáři, alespoň nebudeme mít stále ničené nervy napjatým čekánim, jaký další blábol nám RX online přinese, protože nám bude téma dopředu známé a jméno aktuálně kádrovaného bude v nadpisu článku.
absolutní Win-Win-Win situace

* doufám že jsem teď to slovo použil správně, v téhle "vědě" a jejím názvosloví jsem měl vždycky tak trochu bordel
sendyman
2. dubna 2011 • 18:07
Jo, máte to správně...
Já skutečně nerozumím tomu, co se tady děje. Je pravda, že mi pár autorů v RX chybí, ale pořád je to dobrej časopis. Většině článků (i od Bucherta) se nedá nic moc vytknout a Šafrovy editorialy jsou dobrý, často vynikající, jako ten poslední.
Tak "vo co tady, kua, gou"? Někdy - no, co to blábolím, vlastně skoro furt - mám pocit, že RX onlajn se stal pátou kolonou s cílem zničit RX tištěnej.
Vidím to asi takhle: RX čtu celejch těch asi 21 let. Mít v ruce na ulici RX bylo asi takový, jako řídit BMW. Prestiž.
Dřív to bylo i na onlajnu a Vy to víte. Taky sem do diskusí chodily fakt osobnosti a byla radost je číst (tím nemyslím večerní, nebo nedělní plkání, to bylo prostě plkání - ale přesto, udržovalo to jistou komunitu čtenářů časopisu). Ta komunita se prostě rozprchla a jak mám zprávy, tak za současného stavu se ani nevrátí...
No, je mi to líto, ale musím říct, že kdybych byl novej, případnej čtenář tištěnýho, tak po návštěvě onlajnu bych si ho nekoupil ani za 10 Kč. Takže nevím, na co si tu hrajou.
Ale na pivo bysme zajít mohli, co říkáte?
sirien
5. dubna 2011 • 17:28
Mohli, se dohodnem... e-mail mám a stejně jsem vám chtěl poslat sken jednoho článku z Respektu o exoskeletonech (je to tematicky blízké těm jat-packům, jen to je mnohem kvalitnější práce a ten článek je velmi dobře napsaný)

Jenom mám bohužel teďka trochu časovej pres, protože kapku nestíhám školu, ale nějaká chvíle by se určitě najít dala
xviktorie
2. dubna 2011 • 00:13
Co to je za článek? Že někde na místě asistentky pracuje žena dávného premiéra? To je jako v Blesku, senzace došly, tak děláte z komára velblouda a tvoříte texty o ničem...
von.rammstein
1. dubna 2011 • 18:39
to bude mít zajímavé pracovní prostředí
jiriydolezalostny
1. dubna 2011 • 23:19
intelektuální prostředí
vonrammstein
2. dubna 2011 • 00:00
Co to meleš, ***?