Život a styl

Zpět na článek

Černé na bílém: Paris Hilton je rasistka

14 komentářů

darda
28. března 2011 • 20:05
někoho, nebo něco nesnáší, není to jeho rozhodnutí. Je to jeho přirozenost. Slečna Hilton možná mnoho rozumu nepobrala, ale o co je horší, než pokrytci, kteří se nad jejími výroky samým spravedlivým rozhořčením zalykají, ale černošskou čtvť pro jistotu pod nějakou záminkou, nebo i bez ní bez zaváhání zcela samozřejmě obejdou? Kolik českých bílých pseudohumanistů byste mohli potkat po setmění na špacíru ve čtvrtích obývaných naší utlačovanou menšinou?
von.rammstein
27. března 2011 • 22:07
děkuji za zajímavý článek
vonrammstein
28. března 2011 • 15:16
Vyser si voko, ***e.
vonrammstein
27. března 2011 • 18:07
přestanu lézt. Tolik hnoje by mě mohlo i udusit.
jan77
27. března 2011 • 17:57
to je naprosto normalni mit se na pozoru pred cernyma a treba i pred muslimy. obe skupiny patri do afriky resp do pouste. mnoha tisiciletym zivotem a zvyky v jejich prirozenem prostredi je dano ze maji v genech neco jineho nez belosi. to jen novodobe socialni inzenyrstvi a multikulti roubovani dovoluje tento neprirozeny(!) stav.
el.mimo
27. března 2011 • 19:45
A odkud myslíte, vy bělochu, že vaši předci přitáhli do těchto končin? Že by z té Afriky? Boha jeho, pár tisíc let na severu (oproti desítkám tisíc na jihu) a už si hraje na lepší rasu, vocas přičmoudlej.
sendyman
27. března 2011 • 21:24
A to ještě netuší, kolik má uzbeckejch genů z genofondu Rudé armády-Osvoboditelky!
p.dzejks
27. března 2011 • 15:02
tohle je konec Reflexu.
2592
27. března 2011 • 16:24
Nojo, je to marný, je to marný, je to marný. Myslel jsem, že se vzpamatují, a tu cestu k bulváru zastaví. Ale kdepak! Je to marný, je to marný, je to marný. Léčbou asi bude vykašlat se i na Reflex papírový...
mrbiker61
27. března 2011 • 09:20
Já bych na černošku taky nevlezl a vím, že je to všem naprosto jedno.Spíš jsem fascinovaný pitomci, kreří si budují jakousi pochybnou sběrem drbů, pomluv a jakýchsi smyšlených polopravd. A jen tak mimochodem, nevím, kdo je ona Paris.