Komentáře

Zpět na článek

Vládu zasáhlo tsunami, Nečas Vondru neudrží a ODS odumírá

29 komentářů

frostp
26. března 2011 • 10:30
aby Vondra přestal šťourat do leváren na MO za uplynulých x let zpátky. a kdo je tam dělal? bývalý lidovci dnes většina v top09....
a novnáři mu skáčou na špek a ochotně "spolupracují".....
Palopetro
26. března 2011 • 18:27
MO je semeništěm leváren.Proč asi?Já si myslím,že je to nastaveno špatně systémově.Utrácí se za něco co slouží k tomu,aby si kluci profesionálně hráli na vojáky.Kromě toho je to všechno přísně tajné,takže všelijací ziskuchtivci si z MO udělali dojnou krávu.Mě je jedno jestli to teď odse*e Vondra,nebo příště Kalousek.Hlavně,že se o tom mluví a nedej bože, aby to zase šlo do ztracena.Žvanit o tom, proč Vondra,když né Kalousek mi přijde typické.Proč bych já Vondra nemohl uloupnout něco ze státních peněz,když to mohl uloupnot Kalousek a nic se mu ku**a nestalo.Ostatně si nepamatuji takový prů*er za éry Kalouska.Podle mne je ten nejlepší ministr financí,kterého jsme kdy měli.A za to,že se do Vondry obul mu tleskám.
frostie
27. března 2011 • 21:36
moc jste toho nepochopil.... vlastně jste nepochopil vůbec nic
Palopetro
29. března 2011 • 09:19
To víte ,my idioti těžko chápeme inteligentní lidičky,kteří mají ve všem jasno.Už jsem si dal pár facek.
jakodl
26. března 2011 • 09:13
Většina současného vedení občanských demokratů je už prakticky nepoužitelná, protože dobře zvládají jen to, že lhář kryje zloděje a na práci jim nezbyde čas
sendyman
25. března 2011 • 20:06
že mě tu mnozí nebudete mít rádi.
Přesto myslím (ačkoliv si o něm nic moc vysloveně dobrého nemyslím), že Kalousek je jeden z nejlepších ministrů financí (a jestli ne vůbec), jaké jsme tu od převzetí moci komunistů komunisty kdy měli...

A k tomu Vondrovi: taky ho nechci obhajovat (šmankote, a koho bych v těch našich vládách mohl?), ale někde jsem četl (a sorry, gůglovat to teď fakt nebudu), že objem provedených prací (ozvučení sálů, nebo tak něco) několikanásobně převýšil (na základě poptávky) původní smlouvu. Takže to zase - údajně! - nemusí být až tak, jak je avizováno.
Ono to ostatně může být podobně i s těmi Pandury (to jen jako příklad). Já neříkám, že tam nemohla být levota (ech, ruku na srdce, nejspíš nějaká byla, ale tak to chodí všude ve světě), ale nelíbí se mi jednoduché srovnání, že naše Pandury byly o x (nebo x krát?) dražší, než Pandury jiné. Každý, kdo o tom něco ví, tak ví, že se každá zakázka může zatraceně lišit ve vybavení a souvisejících službách a proto není Pandur jako Pandur.
Možná takové konkrétní srovnání někde "proběhlo", ale já ho nečetl. Sorry. Dík za případné linky.
Takže, abych tak řekl, Buchert zase jenom (údajně ) mlží, aniž by předestřel konkrétní důkaz...
P.S.: Nejsem zaměstnanec ministerstava obrany, či financí a ani nejsem jejich externí poradce.
A taky při "natáčení" neuhynulo žádné zvíře!
sirien
26. března 2011 • 00:57
A tak já vim že Kalousek je schopnej ministr financí. Ostatně kvůli tomu sem mimo jiné TOPku volil...

...nicméně si to vyžaduje pár dovětků:
- a) to že je nejlepší ministr financí jakého jsme měli je svým způsobem tragédie
- b) to nijak neomlouvá ty průsery, co za nim zůstaly na Obraně a jinde
- c) jedinej důvod proč mu nevytknu, že to je slizká a zakonzervovalá KDU-ČSLská sketa je ten, že jsem příliš mnohkrát tvrdil, že politik by měl být především věcně efektivní, na jeho morálce v podstatě moc nezáleží... každopádně moc rád ho teda nemám, i když profesně se mu musí nechat že patří k těm chytřejším a rozhodně k těm schopnějším na české politické scéně
Palopetro
26. března 2011 • 08:39
(Y.Souhlasím s Váma i s manažerem.Akorát kdyby tolik nechlastal,když už musíme my. I doktor Drát říkal,že to škodí
sendyman
26. března 2011 • 17:13
Sakra!
Sakra, sakra, sakra!
Jak víte, že, když jsem to psal, jsem u toho chlastal?
(Ačkoliv - chápu. Prostě chlastáme furt, takže je těžký se netrefit! )
To ale nic na tom, co jsem napsal, nemění.
janeklan
25. března 2011 • 20:01
za jakou stranu kope ? Reflex tsunami nezasáhlo ? ani radioaktivita ? Nebyl Vilda svého času v Černobilu ? Má opravdu jen jedno varle ? A co na to Pavlína Wolfová ? Chtěla být opravdu japonskou gejšou nebo to je jen další léčka Radka Johna ? A co bude dál ?