Život a styl

Zpět na článek

Mike Tyson vs. Reflex: Remíza

5 komentářů

placirkabodlo
24. března 2011 • 19:04
nebo byl snad nevinny.? a sedel jen tak ? a tady prijel poucit mlade, ze sport je fajn, hlavne na koksu a chlastu ?

az tam budete mit cassiuse, tak o tom piste. dik. uchylaky typu kulinskeho fakt nemusim.
Palopetro
24. března 2011 • 21:12
Tak se sem furt neser a lízej si rány přechytralý voe.
placirkabodlo
24. března 2011 • 22:39
jsi roztomile
placirkabodlo
24. března 2011 • 23:44
ne vazne, to me zajima! ty ho milujes? ano, jsou zname takove pripady, ze nekoho nasilnici vzrusujou, ted bundy pry mel hodne obdivovavatelu, charles manson ma pry dokonce i obdivovatelky. tady uz nejde o vkus, ale o lasku! a ted uz navsteva iron mikeho dostava uplne jiny rozmer. nebo milujes stanka? nebo co v tom je? v tomhle pripade si to rad necham vysvetlit, vazne. nebo jsi sem zabloudil uplnou nahodou, a kousl jsi me, jen tak z hecu do zadku? nerozumim tomu, ale je to opravdu roztomile.
placirkabodlo
25. března 2011 • 09:28
tak jak to je? mi je uplne jedno co kdo do sebe cpe, pokud to necpe malym detem. ale pokud nekoho znasilni, nebo zabije, nebo zmrzaci, tak pro me urcite neni legenda. ani ve sportu. v base asi bude. nebo je tyson dalsi assange? je to spiknuti, proti iron mikove inteligenci a touze po lasce? je v tom laska? chovas se palopetro jak ten buchert. pokalis, a pak teprve zalezes na wc. to mi nepripada ani vtipne, ani chytre, ani prechytrale. je to laska tedy? to se da pochopit, ale ne omluvit. kdyby kulinsky navstivil redakci, a behem odskoceni na wc obskocil tvou 11-ti letou dceru, ktera se prisla na toho hodneho strejdu podivat jako ty. bylo by to od neho prechytrale, nebo bys mu odpustil, protoze byl zamilovany? palopetro, jak ty to mas? jsi normalni? klidne mej plakat hitlera nad posteli, ale pokud si ho povesis tady, byt na soukrome periodikum, tak ti to vzdycky omlatim o palici. neco horsiho by te cekalo, kdybys malym detem rikal, jaky to byl hodny strejda, ten hitler. kapisto? asi moc ne, je to takove prechytrale zrejme. to je jasny