Komentáře

Zpět na článek

Důchody a Věci veřejné: Sejdeme se u popelnic

8 komentářů

ivanb
23. března 2011 • 14:18
...Věci veřejné mají sílu maximálně na to, aby mohly prudit, ale nic konkrétního, chraňpánbůh státotvorného jsem od nich ještě neslyšel. Dokud si dámy ve zmíněné straně neuvědomí, že těmi svými kydy maximálně urychlí pád vlády, ale nikoli pana Bárty, tak to jen nahrává všem pomatencům levicového ražení!!! Z Japonska jsem viděl nedávno frontu nazvanou"čekání na život" a doporučuji a radím, buďme pokornější, nejsme pány Všehomíra!!!
betanovakova
23. března 2011 • 13:33
...tak proč by se o to nemohly pokusit VV?

komunikace je základem všeho a omezovat roli voličů na to, že je jim dovoleno jedenkrát za čtyři roky (respektive u nás o něco častěji) volit není dostčující
podrouzkova
23. března 2011 • 16:20
No, ony se VV "mohou pokusit" třeba zastavit otáčení zeměkoule, ale je to stejně nesmyslné. Veverky totiž vědí o reformě penzí prd, jen cítí příležitost zalíbit se jalovým návrhem potenciálním voličům. Možná tajně doufají, že se jim podaří během "debaty" něco o reformě zjistit. Ale že by byla role voličů omezena tím, že nepindají úplně do všeho, se mi nezdá. Volíme politiky proto, aby za naše peníze kvalitně rozhodovali o naší zemi, ekonomice a prosperitě. O úrovni elektorátu svědčí složení parlamentu a nelze doufat, že by se do debaty zapojil někdo jiný.
betanovakova
23. března 2011 • 13:33
...tak proč by se o to nemohly pokusit VV?

komunikace je základem všeho a omezovat roli voličů na to, že je jim dovoleno jedenkrát za čtyři roky (respektive u nás o něco častěji) volit není dostčující
vistaintel
23. března 2011 • 11:59
Ti rudí zločinci hospodařili s vyrovnaným rozpočtem, na důchody bylo a pochopitelně se to odehrávalo před dvaceti lety, a nyní začínáme být pěkně v hajzlu.
panna
23. března 2011 • 10:11
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
whitebeard
23. března 2011 • 11:53
popros někoho o defloraci..to panenství Ti evidentně leze na mozek
platon
27. dubna 2011 • 02:38
a jéje komouš se zase vtírá