Archív

Zpět na článek

Nahé nymfy přicházejí. Jaro je tady a módní hit je voda

9 komentářů

muhlhaus
22. března 2011 • 07:42
Když lidé měli srst, nebyli to ještě lidé (maximálně opo-lidé) a těžko se mohli dobírat odvěkých pravd. Pokud srstí nejsou myšleny ty zbytky, dochované nejen u mužů (i když by se to z hlediska dnešní módy - i při focení aktů - zdálo málo uvěřitelné).
barrett
21. března 2011 • 16:28
SRANDU! tohle snad do reflexu nepatří, proboha. když jsou to kvalitní akty tak budiž, ale tohle je šílený. jako sestřička s vystrčenym zadkem to fakt není umění.
tommyknocker
21. března 2011 • 16:35
Jo, přesně to jsem si říkal taky. Hlavně u té sestřičky...
von.rammstein
21. března 2011 • 21:45
ale kdo rozhoduje co ještě je umění a co už ne?
placirkabodlo
21. března 2011 • 21:56
ministr kultury?
von.rammstein
21. března 2011 • 22:11
to leda že by to byl Slávek Jandák
placirkabodlo
22. března 2011 • 12:06
mozna taky ten, no, knizak, nebo jeho architekt klaus, vaclav klaus. ale ja bych to nechal na helence fibingerove. kdysi o ni a s ni bezel cupr dokument, a rikam ti, to je VELKA umelkyne, ta ma jasno (napr. rikala: "zahradu vybetonovat, at nemusim sekat travnik", a tak), sikovna holka
vonrammstein
22. března 2011 • 00:09
To je fuck, hlavně že ne ty.
grezwolf
21. března 2011 • 16:26
Sice budu za pendantickeho hnidopicha, ale musim podotknout, ze tak jak lici autor ono uslovi "saty delaji cloveka" mi prijde, ze jej nepochopil. Osobne to uslovi mam spojene s pisni V+W, ze ktere ho chapu tak, ze saty jsou spolecenska norma a pretvarka... A fakt, ze se vzajemne prilis casto hodnotime podle povrchnich znaku...treba saty... Kdyz se na to uslovi divam z tohoto uhlu tak mi rozhodne nepripada jako nesmysl... Nejspise to i autor vi a ja jsem jen naledel na vidle...