Archív

Zpět na článek

Nora Mojsejová porazila reklamu na psí žrádlo

26 komentářů

torinese
15. března 2011 • 11:18
ale Češi mají možná přece jen vyšší nároky na kvalitu. Nova se jim dvacet let po převratu snažila vnutit přiboudlou tureckou telenovelu, kterou koupila ve výprodeji, Prima jim cpe trapné "reality šou" s déčkovými "celebritami". S show Donalda Trumpa to nemá vskutku vůbec nic společného. Já si solidní podnikatelku představuju opravdu poněkud jinak - minimálně by to neměla být nevkusná matróna se slovníkem nádražní šlapky. Proč se na Primě neinspirovali např. "Dnem D" ,který běží na ČT 1? O "Čápech s mákem" snad nemá ani smysl se zmiňovat - nýmandi, kteří se předhánějí v trapnostech.
sendyman
15. března 2011 • 13:14
Já se na tu Šéfku přinutil dívat někdy o víkendu, když to opakovali - abych si na to udělal vlastní názor, i když názor na paní Mojsejovou už jsem z několika letmých kontaktů v médiích v podstatě zformován měl.
No, je asi zbytečné se tady rozepisovat o dojmech, ale jedno si neodpustím: musím přiznat, že mě dost překvapila paní Christová, že se k tomu propůjčila. Doteď jsem ji měl za dámu...
ivanb
15. března 2011 • 15:04
Já to teda neviděl, ale to jako myslíte Ivanu Christovou, takto první miss ČSSR??? Tak jestli jóóó, tak to je hanba!!!
sendyman
15. března 2011 • 17:04
Bohužel, myslím přesně tu...
sendyman
15. března 2011 • 17:08
Jo, a technická:
1. Miss ČSSR byla Alžbeta Štrkulová, někdy 68/69 (pak dělala hlasatelku v ČST). Když byla Ivanka, tak už jsme snad byli ČSR, ne?
panna
15. března 2011 • 10:21
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
tritecky
15. března 2011 • 09:36
a přihlásím se do toho i já.
latinka
14. března 2011 • 21:50
Sem napište váš vzkaz!
Chcete mít zdravého psa? Kupujte pedegree pal, chcete mít zdravou kočku? Kupujte Whiskas!
Chcete být zdraví vy? JEZTE PSY A KOČKY!! To je odpověď na úroveň příspěvků.
P.S. V životě jsem neshlédla víc než 1-2 díly reality show nebo něčeho podobného, ale když něco kritizuji, tak alespoň ať je ta kritika kulturnější než kritizované.
P.P.S. V době,kdy jsem Reflex kupovala, by tam skutečně o takových televizních žánrech nikdo nepsal, i kdyby hýbaly národem.....Smurné
karelstorm
14. března 2011 • 23:36
Vážená paní mojsejová: odpracte sa do p.či, na vámi pojebané slovensko!!! Vy, P.čo, ohavně tlustěcelutidní, jste svojí p.čou pojebala národy, které se měli rádi!!!!!!
Chleru a srab na tebe, ty Kun.o špatná!!!!!!
sendyman
15. března 2011 • 07:04
Karle, jdi se vybouřit jinam! A hlavně už nechlastej.