Komentáře

Zpět na článek

Klause se zřejmě nezbavíme

14 komentářů

zerovan
13. března 2011 • 09:34
je typickým produktem bolševické elity. Proto ta zpřízněnost z carskými manýry a národovectvím Putina. Odepsal se tim, že je stále ve stínu Havla a zůstal v minulém století.
jan77
12. března 2011 • 21:23
poprve vymazali kdyz jsem napsal ze po klausovi bude prezidentovat jen nejakej bruselskej vlezdopr..l a nastrcena figura a dale ze bysme tady potrebovali nejakou le penovou. tak to vypada ze ta sympaticka dama bude francouzskou prezidentou a prukopnici v potirani saracenskych imigrantu coz by se mohlo stat inspiraci pro nas a konecne zacneme kontrolovat porodnost u nasich tmavsich spoluobcanu aby si nemysleli ze si udelaji zivnost z delani potomku.
za kocabova ministrovani se vyplatilo odskodne romkam ktere podstou­pili­dobro­volne sterilizaci! ty romky s onou sterilizaci napred souhlasily vse podepsaly a pak se jim vyplatilo odskodne!!! muze mi nekdo vysvetlit proc se jim cosi zaplatilo?
sendyman
12. března 2011 • 23:09
Patrně tenkrát udělali chybu, že při podpisech nezajistili soudního překladatele a dodatečně se zjistilo, že dotyčné ženy neuměly česky - natož číst a psát - takže smlouvy byly neplatné. Nevím.
Pokud chci, aby se lidé přizpůsobili právu a zvyklostem země, ve které chtějí žít, tak se asi smířím s tím, že jsem rasista, podle iDěsu dokonce fašista. Co nadělám. Já se považuju za liberála, ale všechno má své meze. Marině fandím, Sarkozy i celá pošahaná EU totálně zklamali. Snad ještě ta Angela se probudila včas; uvidíme, jestli se dá ještě něco dělat...
2592
13. března 2011 • 06:54
Myslím, že Merkelová jenom na radu nějakého imagemakera utrousila jednu větu, aby si získala další voliče. Mám pocit, že Němce ti přistěhovalci až tak netrápí, protože za a) Turci jsou přeci jenom civilizovanější a kulturnější než ostatní muslimové rozlezlí po Evropě, a za b) fungují tam úřady, policie a soudy pro všechny stejně, takže to nijak nepovzbuzuje tu, pro nás Evropany neuvěřitelnou, drzost, která je pro lidi z Orientu velice typická. (Na rozdíl od ČR...)
Palopetro
13. března 2011 • 08:35
Také si myslím,že v demokracii je právo na názor neskonale vyšší,než právo vyžírat stát na ůkor ostatních.
Palopetro
13. března 2011 • 08:36
Pochopitelně úkor
inkman
12. března 2011 • 20:06
tady se taky maže?
Palopetro
12. března 2011 • 19:42
Snad né proto,že chválil Klause.
sendyman
12. března 2011 • 20:03
To by mě vážně zajímalo, co napsal. Už tady prošlo dost jinejch a dost drsnejch věcí.
Ale možná cenzorovi při sobotě jenom jeblo...
rkkk
12. března 2011 • 19:33
No tak to tedy doufám, že se ho nezbavíte.