Komentáře

Zpět na článek

Hrozí českému národu chaos a celospolečenská anarchie?

63 komentářů

buffalobill
11. března 2011 • 17:37
protože to tady už dávno je..........
placirkabodlo
10. března 2011 • 12:27
http­://ak­tual­ne.cen­trum­.cz/do­maci/­zivot-v-cesku/­clanek­.phtml­?id=69­3435

do rucicek vah to chce ale dat pekne ostre skalpely.

"Pozemšťané!

Věnujte pozornost tomuto hlášení. Hovoří k vám Prostenik Vogon Jelc z Galaktického úřadu pro plánování hyperprostorové dopravy. Jak nepochybně víte, plány pro rozvoj okrajových oblastí Galaxie vyžadují vybudování nové expresní dálnice, která má vést vaší sluneční soustavou. Vaše planeta je bohužel jedna z těch, které jsou určené k demolici. Celá akce bude trvat necelé dvě pozemské minuty. Děkuji vám." Ale...

NEPROPADEJTE PANICE!

nepropadam, my uz nejsem pozemstane, ale mimo-i-zemstane. dokud se nesejmou kmotri, tak jako by se v libyi mely sejmout letadla(vojenska) tak budeme krvacet dalsich 40 let (lide, normalni lide)
vonrammstein
9. března 2011 • 23:04
Sem napište váš vzkaz!
vonrammstein
9. března 2011 • 23:05
-pardon-že bych kdy četl blbější politickou analýzu.
2592
9. března 2011 • 10:26
Přesněji, docela dobrá. Na to, že v Měšicích ještě není zavedena elektřina a nedosáhne tam signál. Jinak by nám p. Kopecký nemohl vyprávět, že DS byla vytlačena na okraj silou myšlenek. Od Reflexu je moc hezké, že dává prostor také retardovaným autorům. A "vévoda" je evidentně vlajkovou lodí této bohulibé akce.
sendyman
9. března 2011 • 11:14
No, ono je to asi smutný, ale p. Kopecký má v širších souvislostech vlastně pravdu, ať už je to z jeho hlavy, nebo ne.
Vidím to tak, že kdyby tu nevznikla rádobypravicová platforma ODS, mnoho jejích prvotních (idealistických, jako já) příznivců by se přiklonilo ke stranám typu Sládkových Republikánů, či DS.
Takže, abych to řekl hezky česky: ono to o těch myšlenkách vlastně je!
placirkabodlo
10. března 2011 • 12:51
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
sendyman
9. března 2011 • 09:59
že to nedělám rád, protože Vás nemám rád. Ale prakticky vzato je mi to jedno, víte?
Za tenhle diskurs ode mě máte .
A nejen proto, že se Vám podařilo ani jednou se otřít o Veverky!
placirkabodlo
10. března 2011 • 12:50
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
placirkabodlo
10. března 2011 • 12:51
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.