nahoru

ANO tvrdí, že maká, jenže na svém webu spinká a někdy ani neví, co udělal Babiš

art2. března 2015 • 11:59
ANO tvrdí, že maká, jenže na svém webu spinká a někdy ani neví, co udělal Babiš
foto: anobudelip.cz

Hnutí ANO je podle Andreje Babiše řízeno jako firma. V případě jeho webu to spíše ale vypadá, že firma je v deliriu. Když otevřete web hnutí (www.anobudelip.cz), hned nahoře můžete číst: O nás – Makáme – Lidé – Kraje - Kontakty. Ale údaje na webu o „makaní“ nevypovídají, protože jsou chybné. Důkazů je hned několik.

Zatímco už i z oficiálních stránek ministerstva spravedlnosti dnes „zmizela“ jako šéfka rezortu Helena Válková, na stránkách ANO byla v pondělí dopoledne (dokládáme screenshoty) dál představována jako ministryně. Jenže Válková skončila k 1. březnu a jak uvádí facebooková stránka ministerstva, tak jejím posledním pracovním dnem byl pátek 27. února.

ANO si také zvolilo v sobotu nové předsednictvo. Pokud se ho rozhodnete hledat na oficiálních stránkách hnutí, tak v pondělí najdete tuto sestavu: Babiš, Faltýnek, Okleštěk, Volný, Petrtýl, Klaška, Hloušek, Heřmanský, Elias. Jenže ve skutečnosti je předsednictvo už v této sestavě (kromě Babiše): Brabec, Stropnický, Komárek, Balaštíková, Hloušek, Popelka, Řehounek.

Tak makají v tom ANO, nebo ne?

art


Diskuse ke článku