nahoru

Neskutečná jízda se Student Agency na lince Praha - Košice. Tři porouchané autobusy

ber 28. prosince 2013 • 14:00
Student agency
Student agency
• foto: 
Profimedia.cz

Majitel Student Agency Radim Jančura se rád vychloubá dobrými službami. Ovšem to, co dnešní povánoční sobotu zažívá několik desítek lidí (včetně devítiměsíčního dítěte) na jeho autobusové lince Praha – Košice, se zřejmě odehraje jen zcela výjimečně. Po několika hodinách jízdy museli cestující přesednout už do čtvrtého autobusu, protože tři se porouchaly. Informace oznámili Reflexu.cz někteří pasažéři, kteří jedou tímto spojem.

Z Prahy vyjel autobus na trase Praha – Košice ráno v 7.30. Po chvilce se ale musel vrátit na nádraží Florenc, protože měl údajně porouchanou převodovku. Pokračovalo se v 8.45. Jenže u Brna se u náhradního autobusu objevil podezřelý dým, který vystrašil cestující. Přesedalo se tedy do třetího vozu. Ovšem ten dojel pouze k česko-slovenským hranicím. Před ní se z náhrady náhradního žlutého spoje ozvalo klepání. To už byli někteří cestující znepokojeni a začali nadávat, protože si nebyli jisti, že společnost je přepravuje něčím, čím by mohli někam někdy dojet.

Byl proto odstaven i třetí autobus a kolem 13. hodiny sobotního odpoledne pasažéři čekali na další náhradní vůz. Tentokrát má jít o externího dopravce. Jak sdělili řidiči, sami nevědí, co se s jejich autobusem opět stalo. Zástupce Student Agency pak Reflexu.cz řekl, že „se jedná o souhru okolností, které se stávají pouze ojediněle, že společnost se všem cestujícím velmi omlouvá a že jim samozřejmě vrátí jízdné“.

Nejzávažnější otázka ale zní: Jaká je technická kvalita některých autobusů Student Agency?

ber


Klíčová slova: reflex, student agency


Zastavte drahotu s PREMIUM+


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.