nahoru

Úchylný tanec dvou mužů v trenkách. Čvtrníčkova kapela Buzerant vrací úder

Markéta Lukášková18. března 2013 • 15:34
Čtvrtníček
Čtvrtníček
• foto: 
youtube.com

Petr Čtvrtníček a Leoš Noha sledují, jak rozjažení fanoušcí tančí na hity jejich kapely Buzerant. Dojde i na striptýz.

 

Petr Čtvrtníček založil s Leošem Nohou kapelu Buzerant a na divadelních prknech následně uvedli společně hru President Vykuřpytel. Nyní se Buzerant vrací do záře reflektorů.

 

Čtvrtníček s Nohou natočili video, které se odehrává v podobném duchu jako Čtvrtníčkova videa s Poláškem a Lábusem v rámci Ivánku, kamaráde.

 

Na videu Čtvrtníček s Nohou sledují záznam vystoupení  Buzerantu a tanec jeho rozjařených fanoušků. „Buzerant má konečně svoje mažoretky!“ říkají, a dokola si opakovaně pouští záběr jednoho ze starších mužů, který si vytahuje trenky až pod prsa.

 

 

Celá akce se odehrála U prince Miroslava v Radlicích a už teď je jasné, že kapela Buzerant je jedním z velkých favoritů na nějaké prestižní hudební ocenění. Jejich fanoušci jsou očividně schopni všeho.   Klíčová slova: rxrx, marketalukaskova


Senátní a komunální volby 2018

Průvodce senátními volbami Průvodce komunálními volbami Jak křížkovat v komunálkách Jak volit do Senátu Jak se stát členem volební komise Jak získat voličský průkaz

Průběh voleb a výsledky budete moci sledovat v online přenosu. Nevíte, k čemu máme horní komoru parlamentu? Podívejte se na video, které pravomoci Senátu vysvětluje. Víte, jakých 27 obvodů letos volí senátory? V některých velkých městech se volí zároveň zastupitelstvo města i městské části. Aktuality a další informace najdete ve speciálech komunální volby a volby do Senátu.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,550
21,740
28,630
Nejčtenější komentáře
INFO.CZ
E15
Nejčtenější