nahoru

Pitomio Okamura z obálky nového Reflexu se stal facebookovým hitem

rx 7. listopadu 2012 • 17:37
Tomio Okamura
Tomio Okamura
• foto: 
Jan Ignác Říha / ČTK

Stovky lajků, desítky komentářů. Obálka nového Reflexu s portrétem nalíčeného prezidentského kandidáta Tomia Okamury s klaunským nosem, který vychází ve čtvrtek 8. listopadu, vyvolala obrovskou vlnu kladných i záporných reakcí. Přečtěte si výběr.


"Naprosto geniální, tohle bych rozvěsil na každý billboard po ČR :D" (Vítek Raiskub)

 

"Vy jste fakt banda totálních šašků, na obálce by si zasloužil být spíš Franz." (Filip Kolarsky)"Franz už na obálce byl a zatímco Franz je směšný na pohled, Tomio když promluví..." (Gábina Šťastná)"Lidi, co takhle počkat, až si reflex přečtete a dozvíte se, jak byla tato obálka vlastně myšlena." (Marie Janáčová)"Ačkoliv Okamuru za prezidenta nechci mam ho za jeho názory rád a je to fakt tuze hloupý.Proc si delate prdel zrovna z cloveka co nema v hlavě sračky?!!!!Hanba vam" (Lukas Luis Sebesta)"Okamuru nemusím, ale tohle je vážně trochu moc..." (Jonáš Richter)"Obalka roku!" (Michal Havaš)"Okamura mi přijde fakt dost mimo, nicméně reakce Reflexu je na stejné úrovni:o((( dislike!" (Marie Všelichová)"neagresivně agresivní, paráda. dávám jedenáct bodů z deseti!" (Tomáš Trčka)"Taková kampaň kandidátovi pomůže víc než vážně míněný dialog v TV... ;)" (Miroslav Vejlupek)"jestli ta obálka měla pobavit, tak u mě osobně vyvolala opačný efekt...asi to je jeden z důvodů, proč jsem po Reflexu už přes rok v trafice nesáhla" (Barbora Baxová)


"Já se přiznám že mne to pobavilo, v souvislosti s tykadýlky palec nahoru pro odvahu celé redakci:) Nějak se mi zdá, že nám Čechům Coca Cola a zřejmě i jiné kapaliny vyplavují z hlavy Českou sodu..." (Daniela Voice Bittersweet)


"Okamurovi fakt nefandim, ale tohle mi prijde hodne ubohy. Priste treba radeji nejake pikantnosti o Ivete Bartosove....?" (Eliska Stadler)


"nejlepší obálka od dob co šel Rath bručet!" (René Müller)


"Je to dobrý, má to náhled, ale opravdu příliš velká raklama." (Michal Zych)"Myslim, ze Tomio se nemuze uz vice zostudit ... nez se zostudil sam... aneb jak manazer cestovky pro plysaky na hrad prisel??" (Martin Chocholouš)"Trochu recese nikdy neuskodi, klidne bych to nazval Dementomio ;)" (LLukas Bekk)"negativní reklama je ještě lepší reklama.... jinak i když je japončik, ať je prezident, tady už českého není nic..." (Roman Holeksa)"Co je na něm šaškovského prosím?" (Monika Kotlánová)"Okamura byl, je a bude sasek! Nechapu tedy, co je na teto titulce lziveho a pro nej ostudneho?" (Katka Indrová)"Je mi úplně jedno, jestli je tahle obálka vůči Okamurovi nefér, neobjektivní nebo zda má bulvární charakter. Okamura ať si v Čechách podniká, ať si machruje v televizi i na svém blogu, ale prosím, Hrad nechť mu je navždy nepřístupný!" (Gustav Klimt)


Reflex 45
Čím si Okamura vysvětluje, že mu lidé skáčou na leckdy populistické teze a výkřiky? Nemůže pověst brouka Pytlíka poškodit jeho někdejší respekt? A jak vážně bere svou prezidentskou kandidaturu? Odpovědi na tyto a řadu dalších otázek si přečtete v novém Reflexu č. 45.

rx


Klíčová slova: rxrxDiskuse ke článku