nahoru

Ivana Fancy bude nově moderovat na Evropě 2

-red- 4. ledna 2023 • 13:10
Ivana Fancy bude nově moderovat na Evropě 2
Ivana Fancy bude nově moderovat na Evropě 2
• foto: 
red

Do hudebního rádia Evropa 2 nově nastupuje zkušená moderátorka a milovnice muziky a tance Ivana Fancy. Uvádět bude víkendovou odpolední show MaXXimum muziky, a to každou sobotu a neděli od 13 do 16 hodin. Posluchači se mohou těšit na tři hodiny skvělé zábavy a hudebního mixu.

Od ledna bude víkendová odpoledne nově posluchačům Evropě 2 zpříjemňovat vždy usměvavá moderátorka Ivana Fancy. Všem vzkazuje: „Nechci vás nudit. Nechci vám omílat neustále vymyšlený informace o tom, na co přišli američtí vědci. Nechci, abyste se o víkendu těšili jen na večerní party, ale už na odpolední show se mnou. Teď ještě, abyste chtěli i vy. Těším se na vás, lidi!” Ivana Fancy má s moderováním mnoholeté zkušenosti. Více jak sedm let pracuje na Óčko TV, v minulosti působila i na Radio Spin. 


Ivana Fancy sama o sobě říká, že bez hudby žít nemůže. Kolem ní se také točí celý její život. V dětství se věnovala závodnímu tanci, v dospívání pak zpěvu v rodinné kapele „Tančím a zpívám všude. Mám vytetovaný slovo “bridge”, protože jsem fanynka těchto částí skladeb,“ prozrazuje moderátorka. Poprvé za mikrofon Evropy 2 usedne Ivana Fancy již tuto sobotu 7. ledna. 

-red-


Klíčová slova: frekvence 1


Prezidentské volby 2023

Začátkem roku 2023 se budou konat prezidentské volby, kde se rozhodne o nástupci Miloše Zemana. Přinášíme vám přehled užitečných informací, volební zpravodajství i zajímavosti týkající se prezidentského úřadu.

Kandidáti Termín voleb

Voličský průkaz Volební systém Pravidla kampaně Výsledek voleb Druhé kolo


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.