nahoru

České hokejistky nafotily fotky jako modelky. Podívejte se, jak vypadají naše olympioničky bez výstroje

vba, blesk.cz 5. února 2022 • 07:20

Do prvního utkání vlétly odhodlaně a čínský celek tvořený hlavně hráčkami z USA a Kanady přejely 3:1. České hokejistky jsou na olympijských hrách poprvé v historii a ostudu nám rozhodně nedělají. Silný a sebevědomý tým trenéra Tomáše Paciny pomýšlí na víc, než jen na postup ze skupiny. Jak vypadají naše hráčky, když na sobě nemají kilogramy výstroje? To zjistíte díky exkluzivnímu focení deníku Blesk, který je proměnil v modelky. Podívejte se do galerie.

„Vystoupily jsme z komfortní zóny, ale bylo to super!“ Tak české hokejistky zhodnotily exkluzivní modelkovské focení pro Blesk. „Ze začátku jsme z toho měly trošku respekt, nakonec jsme si to ale moc užily,“ pokyvuje útočnice Dominika Lásková. 

„Já se přiznám, že jsem radši na ledě schovaná mezi dalšími dvaceti holkami. I v klubu se tomu snažím vyhýbat, ale tady jsem si to užila mnohem víc, než jsem čekala,“ přidala kapitánka Alena Mills. To obránkyně a Daniela Pejšová, která ráda ukazuje outfity na Instagramu, se na ateliér těšila. „Koukám, že jsem asi jediná, která se toho nebála!“ chechtala se.

Rozhovor s kapitánkou českých hokejistek Alenou Mills najdete zde >>>

vba, blesk.czZimní olympijské hry 2022

Zimní olympijské hry 2022 se konají od 4. do 20. února 2022 v čínském Pekingu. Tam se konaly i Letní olympijské hry v roce 2008. Peking tak bude prvním městem v historii, které hostilo oba typy her. Přinášíme výsledky, přehledy i zajímavosti.

Přehled

Olympijské bizáry Olympijské příběhy Hokej Program Ester Ledecká


Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.