nahoru

Přímý výkup nemovitosti? Snadnější už to být nemůže!

Prezentace klienta 28. ledna 2019 • 00:00
• foto: 
Edox reality, s.r.o.

Už vás nebaví čekat, až se vaše nemovitost konečně prodá? Není tak lehké zazářit na realitním trhu, to vás však nemusí nijak omezit v tom, co od svého bydlení vyžadujete nebo očekáváte. Rychlý prodej pak k těmto benefitům rozhodně patří. A jak na něj?

Na trhu existuje už několik let, přesto patří přímý výkup nemovitosti k poměrně málo známým službám. Často jde však o tu nejrozumnější možnost prodeje nemovitosti. A to zejména, potřebujete-li nutně hotovost, a tím pádem musí k plánovanému prodeji nemovitosti dojít co nejdříve. A to především tehdy, jde-li o stavy související s dražbou a exekucí. I s tím si totiž přímý prodej nemovitosti umí poradit.

Čísla prodejů prozatím ukazují, že většina lidí při své snaze prodat nemovitosti o této možnosti často ani neuvažuje. Důvodem jsou podle všeho zejména předsudky, související se službami realitních kanceláří. Nic takového však není třeba. Odbornost, profesionalita a dobrá komunikace zajistí vaši spokojenost i v tomto případě.

Dostanete víc, než si možná myslíte

Také se obáváte, že přímý výkup bytů či domů se negativně projeví na vašem zisku z prodeje? Nemusí tomu tak být, pokud vsadíte na skutečné odborníky. Například realitní kancelář Edox reality s.r.o., specializující se na obchodování s nemovitostmi v Praze, nabídne svým zákazníkům za jejich nemovitost až 95 % jejich tržní ceny.

Do ničeho nebudete nuceni pod tlakem, první schůzka je zcela nezávazná. A jako bonus dostanete odhad ceny nemovitosti zdarma, a posléze i všechny služby, související s převodem (opět bez poplatku), a to včetně nezbytného daňového přiznání. Stačí udělat první krok a vyplnit jednoduchý formulář na stránkách Edoxreality.cz. Vše ostatní už za vás zařídí na slovo vzatí profesionálové z oboru.

Kupující při koupi nemovitosti napřímo moc neušetří. Prodávající si zvyšuje marže >>>