Přímý výkup nemovitosti? Snadnější už to být nemůže! | Reflex.cz
nahoru

Přímý výkup nemovitosti? Snadnější už to být nemůže!

Komerční prezentace28. ledna 2019 • 00:00
• foto: 
Edox reality, s.r.o.

Už vás nebaví čekat, až se vaše nemovitost konečně prodá? Není tak lehké zazářit na realitním trhu, to vás však nemusí nijak omezit v tom, co od svého bydlení vyžadujete nebo očekáváte. Rychlý prodej pak k těmto benefitům rozhodně patří. A jak na něj?

Na trhu existuje už několik let, přesto patří přímý výkup nemovitosti k poměrně málo známým službám. Často jde však o tu nejrozumnější možnost prodeje nemovitosti. A to zejména, potřebujete-li nutně hotovost, a tím pádem musí k plánovanému prodeji nemovitosti dojít co nejdříve. A to především tehdy, jde-li o stavy související s dražbou a exekucí. I s tím si totiž přímý prodej nemovitosti umí poradit.

Čísla prodejů prozatím ukazují, že většina lidí při své snaze prodat nemovitosti o této možnosti často ani neuvažuje. Důvodem jsou podle všeho zejména předsudky, související se službami realitních kanceláří. Nic takového však není třeba. Odbornost, profesionalita a dobrá komunikace zajistí vaši spokojenost i v tomto případě.

Kandidáti do eurovoleb: první český celoevropský lídr, staré tváře i mladé pušky a…

Dostanete víc, než si možná myslíte

Také se obáváte, že přímý výkup bytů či domů se negativně projeví na vašem zisku z prodeje? Nemusí tomu tak být, pokud vsadíte na skutečné odborníky. Například realitní kancelář Edox reality s.r.o., specializující se na obchodování s nemovitostmi v Praze, nabídne svým zákazníkům za jejich nemovitost až 95 % jejich tržní ceny.

Do ničeho nebudete nuceni pod tlakem, první schůzka je zcela nezávazná. A jako bonus dostanete odhad ceny nemovitosti zdarma, a posléze i všechny služby, související s převodem (opět bez poplatku), a to včetně nezbytného daňového přiznání. Stačí udělat první krok a vyplnit jednoduchý formulář na stránkách Edoxreality.cz. Vše ostatní už za vás zařídí na slovo vzatí profesionálové z oboru.

Kupující při koupi nemovitosti napřímo moc neušetří. Prodávající si zvyšuje marže >>>

Cestování v čase? Talentovaný umělec prorazil s unikátními kolážemi celebrit
Vladimír Pikora: Na trhu nemovitostí je bublina, pokles cen se blíží
VLADIMÍR PIKORA 8. listopadu 2018 • 14:32

Vladimír Pikora: Na trhu nemovitostí je bublina, pokles cen se blíží

Komerční prezentaceVolby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Kurzy měn
25,760
23,140
29,280
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější