Příručka moderního fotra: Když dítě není doma, mají rodiče pré. Nebo ne? | Reflex.cz
nahoru

Příručka moderního fotra: Když dítě není doma, mají rodiče pré. Nebo ne?

Dominik Landsman16. října 2018 • 18:31
Když děti nejsou doma... je konečně čas uklidit a jít spát.
Když děti nejsou doma... je konečně čas uklidit a jít spát.
• foto: 
Shutterstock

Být vlastníkem jednoho či více kusů lidského mláděte bývá dost zápřah. Samozřejmě, že rodiče své děti milují, ale jednoho ta bezbřehá láska prostě utahá. Musíme se o ně starat, vést je životem, krmit je, prát jim prádlo, hrát si s nimi, číst jim a tak celkově jim vymýšlet neustále program, do kterého jsme sami zataženi.

Není proto divu, že když se občas podaří udat dítě přes noc například babičce nebo ho šoupnout na internát do vojenské školy (existuje vůbec něco takového? Pokud ne, tak by mělo), je to často velmi hřejivý pocit.

Situace, kdy dítě není přes noc doma, přímo vybízí k velkým věcem. Bohužel se zde však rozcházejí plány rodičů s realitou. Pojďme se tedy spolu podívat na to, jaký je rozdíl mezi oním plánem a výslednou realitou.

Múza undergroundu Nico: Největší lhářka pod sluncem, milenka Alaina Delona i Jima …

Jak vypadá plán

Ditě je odvezeno přes noc k babičce. Oba rodiče vcházejí do bytu. Cítí tu velikou úlevu a příslib něčeho legendárního. Nyní mohou žít.

Oba se hezky obléknou a jdou na romantickou večeři. Po večeři se dlouze procházejí alejí rozkvetlých stromů někde u řeky u splavu, aby tekoucí voda naplnila jejich srdce romantikou a klidem.

Po romantické procházce muž vystřelí na pouti, která se tam z ničeho nic objevila, na střelnici růži. Odměnou mu je ženin polibek. Nad hlavou jim v ten moment prolétne tucet holubic.

Jakmile je růže vystřelena, jdou zamilovaní manželé do kina. Na nějaký romantický snímek. V sále pod rouškou tmy probíhá decentní osahávání a dialogy filmových herců tu a tam přehluší mlaskání, kdy si oba manželé vyměňují vášnivé polibky.

Po kině oba odcházejí na koncert punkové kapely „Gangréna v lalůčku,“ na kterou chodili za mlada a která kupodivu ještě pořád existuje. Oba si připadají jako dřív. Jakoby omládly o deset let. Jsou zase na okamžik ti bezstarostní mladí lidé s budoucností.

Po koncertě odchází domů. Žena si obléká sexy prádélko, muž si v rychlosti střihne padesát kliků, aby nažhavil svaly. Posléze probíhá několikahodinový koitus a to na všech možných a nemožných místech a ve všech polohách, které jsou fyzicky možné.

Po sexu si v posteli v objetí povídají až do rána. Hezké to bylo. Nádherný večer.

John Davison Rockefeller: Zbohatnutí je mravní povinnost, byl přesvědčen nejbohatší…

Jaká je realita

Dítě je odvezeno přes noc k babičce. Oba rodiče vcházejí do bytu. Během první vteřiny pročísne ticho výkřik: „Kurva, já toho smrada přerazím.“ To otec šlápl holým chodidlem na plastovou figurku stegosaura.

Zatímco žena okamžitě uklízí celý byt, otec si bere malířský váleček a jde přemalovat v pokojíčku počmáranou zeď, neboť jeho syn si na stěnu fixou kreslil Jurský park.

Po pár hodinách žena připraví k večeři zbytky od včerejška a zatímco muž usnul na záchodě, ona vytírá podlahu v obýváku, kde dítě rozlilo skleničku se šťávou. Štávou, kterou si dítě dělalo samo, takže poměr šťávy a vody je dva ku jedné. Je to tak ulepené, že to nejde umýt a musí se to přejet šmirglpapírem.

Po večeři si žena oblékne tepláky a jde si na chvíli číst, zatímco muž ulehá k televizi. Kolem půl desáté jdou oba spát. Bez sexu. Sex by nepřežili. Musí šetřit síly, neboť druhý den se jim jejich milovaný potomek vrátí domů.

Princezna Leia na pláži: Carrie Fisher na vzácných snímcích z roku 1983, podívejte se
Příručka moderního fotra: Když vám řekne, že je těhotná
Dominik Landsman 9. října 2018 • 11:13

Příručka moderního fotra: Když vám řekne, že je těhotná

Dominik Landsman


Klíčová slova: moderní fotr, rodiče, úklid, dítě


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice

PREMIUM X Novináři se začali bát!
11. června 2019 • 14:17

Novináři se začali bát!

PREMIUM X Obří laboratoř kreativity umělců, to je Pražské Quadrien­nale, největší světová výstava divadelní scénografie

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější