nahoru

Láska, sex a… umění aneb jak si poradit s Valentýnem

tsch 10. února 2016 • 12:55
Láska, sex a… umění aneb jak si poradit s Valentýnem
foto: Art Allure

Jestli už vážně nevíte, co si s tím svátkem počít, jak ho strávit, jaký dárek vybrat a jak to celé pojmout, možná by se našlo jedno pěkné řešení 3 v 1. Zůstane vám jedinečná památka.

Za pár dní je tu Valentýn. Někteří ho okázale s velkými slovy ignorují, někteří se nemohou dočkat dárků, laskomin a takových těch dalších věcí. Ať už patříte do kterékoli skupiny, nemine vás minimálně povědomí, že se něco takového odehrává. Nelze si nevšimnout, útočí internet, útočí obchodníci, útočí i natěšené polovičky. A protože konkurence je velká a na tento svátek chtějí všichni urvat kus finančního potenciálu zamilovaných, vrhla se do akce i firma Art Allure.

Je klidně možné, že už jste o tom někde zaslechli. Pokud ne, tak pozor. Jako perfektní valentýnský dárek nabízí tihle vykutálenci plátno určené k sexuálním hrátkám. V setu Sex Art for Love jsou i speciální netoxické barvy, které se dají dobře umýt vodou, a také fólie, kterou zakryjete prostor, kde budete „tvořit“. Předpokládá se vznik sexuálního umění, které otisknete společně s drahou polovičkou na plátno, a pak ji ideálně pěkně vystavíte v bytě jako plod vaší lásky.

 

Barvy by měly být skutečně pro zdraví nezávadné a fantazii se meze nekladou. Takže ať už Valentýna slavit chcete nebo ne, můžete si minimálně užít patrně celkem zábavný večer. Koho by nebavilo takové spojení s uměním, že. Pak už asi jen zbývá vymyslet, jak vysvětlovat návštěvám tu překrásnou abstraktní malbu, která bude zdobit například zeď v obýváku.

 

tsch


Klíčová slova: sex, fotogalerie, valentýnDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.
 

Nejčtenější komentáře