Láska, sex a… umění aneb jak si poradit s Valentýnem | Reflex.cz
nahoru

Láska, sex a… umění aneb jak si poradit s Valentýnem

tsch10. února 2016 • 12:55
Láska, sex a… umění aneb jak si poradit s Valentýnem
foto: Art Allure

Jestli už vážně nevíte, co si s tím svátkem počít, jak ho strávit, jaký dárek vybrat a jak to celé pojmout, možná by se našlo jedno pěkné řešení 3 v 1. Zůstane vám jedinečná památka.

Za pár dní je tu Valentýn. Někteří ho okázale s velkými slovy ignorují, někteří se nemohou dočkat dárků, laskomin a takových těch dalších věcí. Ať už patříte do kterékoli skupiny, nemine vás minimálně povědomí, že se něco takového odehrává. Nelze si nevšimnout, útočí internet, útočí obchodníci, útočí i natěšené polovičky. A protože konkurence je velká a na tento svátek chtějí všichni urvat kus finančního potenciálu zamilovaných, vrhla se do akce i firma Art Allure.

19 nejpodivnějších valentýnských dárků všech dob

Je klidně možné, že už jste o tom někde zaslechli. Pokud ne, tak pozor. Jako perfektní valentýnský dárek nabízí tihle vykutálenci plátno určené k sexuálním hrátkám. V setu Sex Art for Love jsou i speciální netoxické barvy, které se dají dobře umýt vodou, a také fólie, kterou zakryjete prostor, kde budete „tvořit“. Předpokládá se vznik sexuálního umění, které otisknete společně s drahou polovičkou na plátno, a pak ji ideálně pěkně vystavíte v bytě jako plod vaší lásky.

 

Barvy by měly být skutečně pro zdraví nezávadné a fantazii se meze nekladou. Takže ať už Valentýna slavit chcete nebo ne, můžete si minimálně užít patrně celkem zábavný večer. Koho by nebavilo takové spojení s uměním, že. Pak už asi jen zbývá vymyslet, jak vysvětlovat návštěvám tu překrásnou abstraktní malbu, která bude zdobit například zeď v obýváku.

Film 50 odstínů šedi inspiroval výrobce kondomů aneb Jak dopadají sexuální praktiky v…

 

tsch


Klíčová slova: valentýn, sex, fotogalerie


Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary 2019

Program Jak koupit vstupenky a passy Hosté a hvězdy Historie Ubytování během festivalu Brigáda Hlavní soutěž Soutěž dokumentů Filmy 2018

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary začne v pátek 28. června. Mimo soutěže se představí řada nejen českých premiér. Časopis Reflex přiveze unikátní film Moje Svoboda. Hlavní hvězdou festivalu bude americká herečka Julianne Moore. Do Varů se po dvou letech vrací i Casey Affleck a mezi hvězdami bude i Patricia Clarkson.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Kdo to všechno zaplatí? Možné scénáře kolem auditů na dotace Evropské unie
PREMIUM X Smrtící korektnost: New York Times končí s karikaturami. Reflex nikdy!
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Andrej Babiš vítězí. Zatím... Kdo ale stojí proti babišismu?
PREMIUM X Obrácení hříšného Polykače: Z pašeráka, který v žaludku převážel hašiš, se stal pracující vzorný otec
PREMIUM X Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice
11. června 2019 • 15:33

Zelený Raoul č. 1253 - Vémolice


Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější