nahoru

Identická dvojčata rozdělili při narození. Teď se po pětadvaceti letech našla

Tereza Stonišová12. srpna 2015 • 08:00
Identická dvojčata rozdělili při narození. Teď se po pětadvaceti letech našla
foto: twistedsifter.com

Anaïs Bordier věděla už od narození, že je adoptovaná. Sice vyrůstala v milující a úplné rodině ve Francii, ovšem věděla, že je dcerou neprovdané matky z Jižní Koreje. V roce 2013 se ale  její život zcela proměnil. Zjistila, že má identické dvojče. 

Anaïs byla v té době v Londýně, kde studovala módní návrhářství. Jednou si jen tak prohlížela videa na YouTube, když narazila na herečku v Los Angeles jménem Samantha Futerman. Jejich podoba nebyla jen nápadná, měly i podobnou mimiku či gesta. Jediným rozdílem, který dvojčata odlišoval, byl jejich přízvuk. Samantha se svou americkou angličtinou je tedy svou mluvou výrazně odlišná od britské angličtiny, navíc říznuté francouzštinou, svého dvojčete Anaïs.

Anaïs dlouho rozmýšlela, jak a zda vůbec své sestře (tehdy se pouze domnívala, že jde o sestru) napsat. Nakonec se rozhodla jí napsat zprávu přes Facebook, a Samantha téměř okamžitě odpověděla. Poslala Anaïs svůj rodný list, kde stálo stejné datum a stejná porodnice, čímž se sesterství obou dívek potvrdilo. Začaly si psát, začaly spolu sdílet zážitky a dověděly se více o svých oddělených cestách. Vznikl o nich dokonce dokument, nazvaný příznačně Twinsters.

 

Tereza Stonišová


Klíčová slova: VIDEO, fotogalerie, dvojčataDiskuse ke článku