Příběh měsíce: Žena a muž se seznámili na sociální síti Tinder, pak ale zjistili, že jsou sourozenci | Reflex.cz
nahoru

Příběh měsíce: Žena a muž se seznámili na sociální síti Tinder, pak ale zjistili, že jsou sourozenci

arb28. dubna 2015 • 17:00
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
• foto: 
Tinder

Většina lidí, kteří se seznamují, chtějí mít partnera, s nímž mají alespoň něco společného. To potkalo i Erika de Vriese (24) a Josephinu Egberts (22). Na sociální síti Tinder si vyměnili několik lechtivých zpráv, než jim došlo, že jsou bratr a sestra. Informoval o tom web businessinsider.com.

Rodiče Erika a Josephine se rozvedli před 16 lety. De Vries odjel se svým otcem a bratrem do Belgie. Matka a Josephine zůstaly v Nizozemsku, ale kontakty rodiny se zcela přerušily. Poté, co šel Erik na školu v Nizozemsku, se chtěl s někým seznámit a hledal přes sociální síť Tinder. Nakonec se mu zalíbila jedna dívka, s kterou navázal kontakt, a vše vypadalo slibně.

“Když jsem viděl poprvé její profil, vůbec jsem netušil, že je to moje sestra. Zkoušel jsem jí totiž s mým bratrem před několika lety hledat, ale nepodařilo se nám to, protože si změnila jméno,“ řekl de Vries webové stránce mic.com.

Tak začal na síti s Josephinou flirtovat, ale za několik dní mu bylo podezřelé, že mají až tolik společného. Po dalších zprávách se situace naštěstí vyjasnila, tři sourozenci se pak po letech sešili a znovu obnovili ztracené rodinné pouto.

arb

Volby 2019 do Evropského parlamentu

Výsledky Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,780
23,000
29,270
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější