nahoru

Zeman sklidil, co zasel – reakce na jeho vulgární výplody jsou ještě vulgárnější

Petr Vrabec 3. listopadu 2014 • 13:40
Zeman sklidil, co zasel – reakce na jeho vulgární výplody jsou ještě vulgárnější
foto: Facebook

Předpokládám, že nedělní „ku.da“ Miloše Zemana v přímém rozhlasovém projevu se zabydlí v našem slovníku stejně, jako nesmrtelné hlášky kamaráda Ivánka. Reakce na jeho Hovory z Lán jsou ale stejně vulgární, jako bylo sám prezident. Je jasné, že Zeman a Klaus spolu vedou otevřenou válku trollů, kdo koho víc v médiích trumfne. Řeknou nějakou nehoráznost a pak se baví, jak ti druzí zuří. No, posuďte sami.

Facebook Ikony
Schwarcz Viktor

Pěkná flíska, ty stará kundo, tady máš tu zkurvenou medaili, stejně ti bude na hovno, gratuluju. Děkuji, pane prezidente. (via i.nyx.cz)


Twitter
Retweeted Pavel Bělobrádek

(@PavelBelobradek): hlasujte: přejmenovat Hovory z Lán na Hovory z lejn nebo Hovory z lajn....

 

Zeman

Facebook Ikony
Eugen Kukla

Klid, prosím...naše vláda se právě teď zabývá rovností pohlaví. Tak jí raděj přejme, ať je nezku.ví!Facebook Ikony
Robert Břešťan

Moc hezké (jak upozornil borovan.cz) Z pohledu Etického kodexu rozhlasu by včerejší Hovory z Lán měly být i poslední: „Pokud je to proveditelné, nepřipustí ČRo k účasti na živém vysílání osobu, u které je důvodný předpoklad, že by se mohla chovat urážlivě, vulgárně nebo je pod vlivem alkoholu či omamných prostředků.“ Otázka je, jestli je to proveditelné...

Zeman

Facebook Ikony
Jakub Kalenský

Teď jsem si fakt poprskal monitor. Zemanovy vulgarity jsou nepřijatelné, říká... KALOUSEK


Facebook Ikony
Robert Malecký

Na okraj: Já teda rozhodně preferuju označení píča.

 

 

Facebook Ikony
Janusz Konieczny

Pořád tomu nějak nevěřím. Zeman se buďto nadýchal toluenu, klasicky to přehnal s becherovkou anebo (a to je více pravděpodobné) se v něm projevuje zcela identický syndrom touhy po pozornosti jako u Václava Klause. Zajímavé, že tuhle osobu volilo v přímé volbě prezidenta 3 miliony voličů a přitom si český národ mohl zvolit kohokoliv staršího 40 let a svéprávného - klidně i horníka, spisovatele či filozofa.

Vrabčák
Vrabčák

Vznikla už skupina…Facebook Ikony
Martin Pošta

Tak letošní konec roku vypadá na hovnový žně... Kitty Laura Předpokládám, že v jiném státě by za to musel odstoupit...aneb děti zacpěte si uši bude mluvit pan prezident..tímhle tempem čekám na že dá Miloš Vánoční projev při močení..proč taký nééé že...

Facebook Ikony
David Vandrovec

Drazí voliči Miloše Zemana, tak už máte, co jste chtěli, kunda mrdat piča hovno, mrdat mrdat mrdat míru zdar


Facebook Ikony
Jan Zahradil

Václav Klaus má stejně smůlu. Do sobotního rozhovoru v MFD dá všechno, občanskou společnost rozzuří k nepříčetnosti - a v neděli řekne Zeman tři sprosťárny do rozhlasu a jde to všechno za ním.


Facebook Ikony
David Cerny

Krteček, panda, mikina, netleskal?, tleskal, kunda, zkurvili, hovno...Facebook Ikony
Jan Moláček

Netoužím tu po nějakých severokorejských manýrech, kdy je zdravotní stav nejvyšších představitelů tabu, ale ten českej trend, kdy se terapie jejich duševních poruch naopak odehrává v živým vysílání nebo rozhovorech pro noviny, mi teda připadá taky jak extrém.

Facebook Ikony
Petr Honzejk

Zemanovy Hovory z Lan budou vycházet v tištěné podobě. Jen ještě není jasné, jestli v časopise Hustler, Extáze nebo České ložnice.


Facebook Ikony
Petr Kamberský

Zdá se ze eMZák a Kikina nám vystačí na komplet zpravodajství den co den: Kunda Zkurzvit HavelKomunista V řiť číňanovi vlízt Renče oslavit


Vrabčák
Vrabčák

A zde první DJ´S

 

 

 Pussy day všem k**ndám přeje kolega Vrána ;)

 

Anketa
Používáte alespoň občas stejné vulgarismy jako prezident Miloš Zeman?
Ano
61.1%
3314
Ne
38.9%
2112Klíčová slova: reflex, zeman, kundaDiskuse ke článku