nahoru

Australská dvojčata šla na operace, aby byla ještě více stejná, mají i jednoho muže

Daniel Baret9. března 2014 • 09:00
Australská dvojčata šla na operace, aby byla ještě více stejná, mají i jednoho muže
foto: Hotspot Media

Kam až může vést snaha být celý život stejný jako moje dvojče, je dobře vidět na příběhu Anny a Lucy DeCinque (28 let). Pár australských dvojčat z Perthu sdílí vše – práci, auto, postel, účet na Facebooku  a dokonce i svého přítele. Dámy si také nechaly udělat několik plastických operací za dohromady půl milionu korun, aby vypadaly naprosto stejně. Informoval o tom web news.com.au.

Že by to vše ale pomohlo Anny a Lucy ke kráse, se říci skutečně nedá. Jim to ale zjevně nevadí. Plastické operace si naplánovaly tak, aby doktoři u nich vymazali všechny drobné rozdíly na jejich tělech. Jejich současným přítelem je elektromechanik Ben Byrne. Předtím měla dvojčata každá svého přítele, ale to prý nedělalo dobrotu. „Bylo to divné, musely jsme na dvě rande, ale my chceme být pořád spolu. Máme naprosto stejný vkus, tak proč nemít jen jednoho partnera,“ říká Anna.

Anna a Lucy jsou nerozlučná dvojice od narození. Prý jedinou osobou, která je vždy dokázala odlišit, je jejich maminka. Otec, který zemřel v roce 2010 na rakovinu, s tím údajně měl velké problémy. Nemoc otce je podle jejich slov ještě více sblížila, protože pak začaly nejenom pracovat pro seniory, ale i společně o něj pečovaly.

Odborníci ale varují, že extrémní blízkost těchto dvojčat by mohla vést v budoucnosti k vážným životním problémům, zejména pokud se jedna z nich třeba vdá a odejde, nebo když jedna zemře. „Nic takového si neumíme představit, a abych byla upřímná, nemyslím si, že by se to někdy stalo,“ tvrdí ale Lucy.

Daniel Baret


Klíčová slova: reflex, dvojcata, australieDiskuse ke článku