nahoru

Postarší legendy burlesky pózují v odvážných oblečcích: Připadají vám tyto dámy stále sexy?

Lucie Drugdová 3. listopadu 2013 • 11:00
Postarší legendy burlesky pózují v odvážných oblečcích: Připadají vám tyto dámy stále sexy?
foto: Stephanie Diani

Sexy výrazy a provokativní gesta. Přesně to je pro mnohé symbolem kabaretních tanečnic. Co když ale třpytivé kostýmky a titěrné spodní prádlo obléknou šedesátileté paní? Legendární hvězdy burlesky zvěčnila v odvážných pózách fotografka Stephanie Diani.

Byly krásné, sebevědomé, odvážné a sexy. Tyto burleskní tanečnice byly zkrátka snem tisíců mužů. Teď, když jsou o pár desítek let starší, znovu oblékly průsvitné kostýmky a nahodily koketní výrazy, aby zapózovaly Stephanii Dani.

Tato americká fotografka si našla slavná jména burlesky, aby dámy shromáždila k odvážnému projektu. V něm bývalé svůdnice opět zahalily své křivky smysluplnými oděvy a nejedna z nich ukázala i více, než by se od starší dámy čekalo. Sama Dani si nemohla spolupráci s těmito umělkyněmi vynachválit.

 

„Bylo opravdu úžasné trávit s těmito dámami čas. Jsou zábavné, chytré a hravé,“ svěřila se fotografka pro huffingtonpost.com. Jejich sebevědomí z obrázků jen čiší a v jejich tvářích je stále vidět erotická jiskra. Přijde vám pohled na polonahá těla bývalých hvězd rajcovní, nebo směšný?

Lucie Drugdová


Klíčová slova: rxrx, luciedrugdovaDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.