Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce Zdroj: iStock Photo

„Musel jsem si dát panáka.“ Tiket Sportky z trafiky nadělil muži 5,3 milionu

Na konci loňského roku se na postaršího muže usmálo štěstí a vsazená čísla mu přinesla částku 5,3 milionu korun. Zajímavé je, že muž si z peněz pravděpodobně nenechá ani korunu.

Přečtěte si také: Sedminásobný výherce loterie má 3 rady, jak vyhrát

Příběh výherce začal zhruba před osmi lety. Právě tehdy začal postarší muž pravidelně sázet Sportku. Nevynechal přitom jediné slosování a důvod je nasnadě - kromě výher v řádech stokorun se muži jednou dokonce povedla výhra několika tisícikorun. „Tyhle výhry mi ukázaly, že se ve Sportce opravdu vyhrává,“ svěřuje se muž. Není divu, že peníze investoval do dalšího slosování.  

Peníze rozdám dětem

Jeho slova se potvrdila před nějakou dobou, kdy mu Sportka nadělila fantastických 5,3 milionu korun. „Vsadil jsem si v tabáku. Nesázím tam pravidelně. Někdy je to na benzinové pumpě, jindy v trafice, jak mi to zrovna vyjde,“ říká muž, jenž se pochlubil tím, že po zjištění, že vyhrál, šel do nejbližší hospody na panáka. „Dal jsem si ale jen jednoho. Bál jsem se, že bych si pustil pusu na špacír,“ směje se. O výhře prý řekl jen manželce. 

Jedna z nejčastějších otázek pro výherce je, jak se cítili, když zjistili, že vyhráli. Muž se nám svěřil, že pocítil velkou úlevu, protože se mu zlepšilo jeho finanční zabezpečení. „Díky výhře můžu zajistit potomky, mám tři děti. Výhru jim spravedlivě rozdělím a peníze uložím na bankovní účet.“ Na naši otázku, zda by si za výhru nechtěl splnit nějaký svůj sen nebo si zkrátka jen udělat radost, odpověděl, že ani ne, že největší potěšení mu udělá spokojenost jeho dětí.  

Nic v mém životě se nezmění

„To poslední, co bych kvůli penězům chtěl měnit, je můj život. Věřím, že zůstanu stejný, každé ráno vstanu a půjdu do práce,“ sděluje muž. Zdá se, že jedinou změnou, která po výhře nastane, bude stav bankovního konta jeho dětí. Při loučení se nám muž ještě svěřil, že si v budoucnu určitě rád vsadí. Kdo ví, třeba se na něj opět usměje štěstí a další výhru už bude moci investovat do sebe a svých zážitků.   Jak byste s miliony naložili Vy? Dokázali byste ji celou věnovat druhým? Nebo byste si alespoň část peněz chtěli nechat? Klikněte pro vstupenku do losování na tento odkaz.

18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.