nahoru

Italský kuchařík naložil Slovensku: Jste 100 let za vopicema!

mc 28. května 2021 • 12:40
Italský kuchařík naložil Slovensku: Jste 100 let za vopicema!
• foto: 
Mall TV

Slovensku v poslední době moc štěstíčko nepřeje. Nejenže je chtěli očkovat ruskou vakcínou, v který může být cokoliv od reálný vakcíny přes savo až po raketu či české "nezávislé" médium. Teď jim v soutěži Masterchef naložil i její italský soutěžící. Při přípravě halušek s brynzou nastínil situaci na Slovensku. Nejenže jsou podle něj o sto let pozadu a jedí tam z dřevěných talířů, ale mají také minimálně pět dětí a jsou nesmírně chudí. Sorry, bratia. Více v Síťovinách na Mall.tv.

Martin Jirman, Lucie Macháčková, Petr Vojnar a Bára Guzdková jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc


Klíčová slova: síťovinyDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.