nahoru

S HP Instant Ink nikdy nezůstanete bez náplně a ušetříte až 70 % za inkoust

Prezentace klienta 29. dubna 2021 • 00:00
• foto: 
HP Inc Czech Republic s.r.o.

Společnost HP Inc. nabízí na českém trhu novou službu předplaceného tisku s názvem HP Instant Ink. Jedná se o chytrý způsob tisku, který šetří čas a peníze. Už nikdy si nebudete muset kupovat inkoust nebo se bát, že vám dojde – když vám bude docházet, automaticky a s předstihem obdržíte novou kazetu.

Jak to funguje?

Zaregistrujte se na hp.cz/instantink a vyberete si měsíční plán tisku. Neplatíte za kazety, ale za vytištěné stránky. Plány jsou navrženy tak, aby vám poskytovaly maximální pohodlí. Měsíční poplatek zahrnuje inkoust, jeho pohodlné doručení a recyklaci. Nejlevnější plán na tisk 15 stran měsíčně pořídíte za měsíční poplatek 29 Kč. Pro aktivní domácnosti a práci z domova doporučujeme plán na tisk 100 stran měsíčně za měsíční poplatek 159 Kč.

Jakmile se zaregistrujete, dostanete uvítací sadu doručenou k Vašim dveřím. Inkoustová kazeta, kterou dostanete, je speciální a funguje pouze s HP Instant Ink. Vaše další dodávka inkoustu nebo toneru bude odeslána pouze v případě, že hladina inkoustu nebo toneru bude nízká, ne měsíčně. Vaše tiskárna sama pošle správu a další sada kazet Vám bude automaticky odeslána.

Foto HP Inc Czech Republic s.r.o.

Vychutnejte si úplnou flexibilitu

Vaši spotřebu můžete sledovat v aplikaci HP Smart. Pokud nevíte, kolik toho vytisknete, žádné starosti. Zvolený plán můžete kdykoli změnit, pozastavit nebo zrušit bez dalších nákladů. Pokud v některém měsíci vytisknete méně stránek, nevyužité stránky se převedou do dalšího měsíce. Chcete během měsíce tisknout větší objemy? Plán můžete jednoduše změnit.

Foto HP Inc Czech Republic s.r.o.

Jak mohu ušetřit?

Ušetříte díky nastavení služby HP Instant Ink. Barevné výtisky vás stojí stejně jako černobílé, takže můžete tisknout třeba barevné fotografie, jak se vám zlíbí. Větší kazety vyrábíme s menším množstvím obalových materiálů, inkoust posíláme, až když vám dochází. Společnost HP Inc. pomáhá zároveň chránit životní prostředí.

Foto HP Inc Czech Republic s.r.o.

Bezplatná recyklace

Služba HP Instant Ink poskytuje pohodlí a umožňuje také jednoduše podpořit udržitelný životní styl. Každá dodávka tiskové kazety v sobě automaticky zahrnuje obálku na recyklaci s přeplaceným poštovným, takže použitou inkoustovou kazetu můžete bezplatně odeslat k recyklaci.

Foto HP Inc Czech Republic s.r.o.

Pro více informací, přehled tiskáren HP, které službu HP Instant Ink podporují nebo registraci navštivte www.hp.cz/instantink

Ušetřete na inkoustu až 70 % vychází z nákladů na měsíční předplatné služby HP Instant Ink se 700stránkovým tiskovým plánem bez zakoupení dodatečných stránek v porovnání s náklady za stránku při tisku stránek podle ISO/IEC 24711 na většině tradičních barevných inkoustových tiskáren a multifunkčních zařízeních formátu A4 ve stejné třídě za použití originálních kazet se standardní kapacitou a průměrnými cenami pro většinu zemí EMEA < 200 EUR podle studie společnosti Buyers Lab z července 2020, objednané společností HP a vycházející z veřejně dostupných informací k 1. červnu 2020. Ve studii nejsou zohledněny prodejní ceny. Tiskárny HP Ink Advantage jsou vyloučeny kvůli nestandardnímu modelu hardwaru a spotřebního materiálu. Tiskárny byli vybrány dle podílu na trhu, uvedeném v dokumentu IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2020Q1 (konečné údaje za první čtvrtletí 2020). Podrobnosti: www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW