nahoru

Divnolidi se pustili do vlády: Babiš a Plaga se musí smát

mc 29. ledna 2021 • 12:40

Jako by Česko nemělo dost starostí s covidem, objevil se nám tu ještě horší „virus“- konspirační teorie a jejich fanatičtí zastánci, kteří paradoxně z nějakého důvodu velmi aktivně vystupují na sociálních sítích miliardářů, které pak podezírají z globálního spiknutí. Tito divnolidé se pouští do vlády hlava nehlava, ale neuvědomují si, že idioty dělají spíš ze sebe. Kdo si vysloužil přezdívku „Johanka z parku“ a další perly ze sociálních sítí se dozvíte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.

Martin Jirman, Marie Radostová, Lucie Macháčková a Petr Vojnar jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

mc
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.