nahoru

Nádech, odraz a dopad jako na beton. Čech skočil z 21 metrů vysokého Branického mostu do Vltavy

Veronika Bednářová 31. července 2019 • 11:30
Video se připravuje ...
Michal Navrátil skáče z Branického mostu do Vltavy
• video: 
Highjump

Aktuálně čtvrtý nejlepší skokan světa Michal Navrátil se na své závody připravuje různými způsoby. V České republice není prakticky kde na skákání z extrémních výšek stabilně trénovat a připravovat se. Proto musí Michal hledat nová místa a nové výzvy. Jednou z nich byl i Branický most v Praze, který je známý jako most inteligence. Ten má výšku okolo 21 metrů nad vodní hladinou. Jak z něj Michal skočil, můžete vidět ve videu v úvodu článku.

Michal se nedávno (24. 7.) zúčastnil světového šampionátu ve skocích do vody v Koreji. Tam vybojoval skvělé čtvrté místo. Závodu se zúčastnili ti nejlepší z nejlepších skokanů. Highjump v Hřiměždicích uvidí tedy čtvrtého nejlepšího člověka světa a ještě k tomu bude v lomu připravena pevná platforma o výšce 25 metrů. Vstupenky lze zakupovat v síti Ticketstream a Highjump se koná již v termínu 2. a 3. srpna 2019.

Více o Michalovi Navrátilovi zjistíte z tohoto videa:

Video se připravuje ...
Čech skáče do vody z 27 metrů: Strach mám vždycky. Je to jako stát v plavkách v desátém patře a pak skočit dolůVIDEO Martin Bartkovský

Fotoreportáž Davida Tureckého o skoku Michala Navrátila najdete i s portrétem Veroniky Bednářové v Reflexu číslo 31, který si můžete objednat v našem Ikiosku >>>

Reflex 31/2019 Reflex 31/2019Foto Archív

 

Veronika Bednářová
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.