Václav Klaus ml.: Cítil jsem bezmoc, ztrácíme naši zem. Neomluvím se! | Reflex.cz
nahoru

Václav Klaus ml.: Cítil jsem bezmoc, ztrácíme naši zem. Neomluvím se!

Pavel Štrunc, Martin Krepindl15. března 2019 • 13:30
STRUNC! Rozhovor s VK ml.
• video: 
INFO.CZ

Poslanec Václav Klaus ml. počítá s tím, že následující víkend bude v ODS jeho posledním. Zasedne totiž výkonná rada strany a podle něj vše nasvědčuje tomu, že v partaji, kterou zakládal jeho otec, nedobrovolně skončí. A co dál? "Ve sněmovně zůstanu a obrátím se na voliče," říká v rozhovoru s Pavlem Štruncem.

Václav Klaus ml. nevylučuje vznik nové strany, ani prezidentskou kandidaturu, ale odmítá, že by jeho kontroverzní výroky byly dopředu plánovanou strategií. Připouští, že příměr o židovských transportech byl přepjatý, omluvit se ale nehodlá, nechce prý vyhovět těm, kteří ho označují za antisemitu.

Bude se mu po ODS stýskat? Co je jeho noční můra? A proč mu neudělala radost slova podpory od jeho otce? Podívejte se na rozhovor.

Další rozhovory Pavla Štrunce najdete na webu Info.cz >>>

Chirurg Šebek: Pomůžeme vám odhalit rakovinu, pacienty a lékaře tu zneužívají a stojí…
Profesor Kysela: Zeman mě nemá v lásce, je spoluviník toho, v čem žijeme. Ohrozit ho…

Pavel Štrunc, Martin KrepindlVolby 2019 do Evropského parlamentu

Kandidáti Jak volit Online Orgány EU Pravomoci EP Celoevropští lídři Volební systém Voličský průkaz Volební komise Kdy budou další volby

24. a 25. 2019 proběhnou v Česku volby do Evropského parlamentu. Celoevropsky volby výrazně ovlivní brexit, neboť dosud není, jasné, kdy nastane. Víte, proč má ČR 21 poslanců? Voby do Evropského parlamentu jsou také zajímavé v tom, že v nich občané států EU mohou volit a být voleni i mimo svůj domovský stát. Jak cizinci ovlivní volby v Česku? A jak volby 2019 dopadnou? Reflex má svůj exkluzivní odhad. Přečíst si můžete také to, jak se liší eurostrany a eurofrakce v EP

Živý přenos, galerie a zajimavosti z voleb.


Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,730
23,080
29,310
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější