Milada Horáková - Záběry z filmu: Když nechcete podporovat komunismus, jste hrozbou pro naši vlast! | Reflex.cz
nahoru

Když nechcete podporovat komunismus, jste hrozbou pro naši vlast! Film Milada ukázal další záběry

Martin Bartkovský24. září 2017 • 15:00
1080p720p360p
Trailer na film Milada o komunisty popravené Miladě Horákové
• video: 
Bohemia Motion Pictures

Tvůrci filmu Milada odkryli další část skládačky. Z plnohodnotného traileru už je vidět, jak bude zhruba vypadat film o ženě popravené komunisty ve vykonstruovaném procesu. Syrový, temný, bez příkras. Podívejte se na video!

Jiří Vyorálek. Herec, který popraví Miladu Horákovou podruhé. Roli Klementa Gottwalda totiž ztvárnil už v sérii České století a tuto komunistickou zrůdu zvládl tak dobře, že se do její kůže převtělí znovu ve filmu Milada. A jak ukazuje trailer, tentokrát jen nebude podepisovat rozsudek, ale ukáže se v celé své "parádě".

Z ukázky je dále patrné, že tvůrci skutečně chtějí snímkem oslovit i mladší generace. Zaměří se na proto i na plíživou hrůzu totality v Československu a nepřibarvenou formou ukážou, jak onen monstrproces probíhal, jaký nátlak byl na obžalované veden a že se postupovalo podle přesně daných scénářů, které jim komunističtí bachaři doslova vtloukli do hlavy.

Nechtěla jsem, aby pro mě Milada Horáková byla jen perfektní hrdinka, říká herečka…

Ayelet Zurer

Izraelská herečka Ayelet Zurer byla podle ukázek vynikající volbou a vedle ní se před kamerou objeví další skvělí herci jako Vladimír Javorský, Taťjana Medvecká či Alena Mihulová.

Nezbývá tedy než doufat, že David Mrnka naplní svým filmem velká očekávání a že už nikdo po premiéře filmu 2. listopadu neprohlásí, že si "za to Horáková přeci mohla sama", že "na nás chtěla přivolat válku" a že se "mohla v rámci procesu bránit", jak občas zaznívá z úst některých současných poslanců a poslankyň.

Film o Miladě Horákové je ode dneška na Netflixu. Pustit si jej může až čtvrt miliardy …
Kvíz pro členy, příznivce a voliče komunistů: zradila Milada Horáková svou zem?

Diskuse ke článku

 

Kurzy měn
25,700
22,730
30,000
Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější