Jak nám Babiš opravil D jedničku... | Reflex.cz
nahoru

Jak nám Babiš opravil D jedničku...

Jiří X. Doležal17. srpna 2017 • 16:30
ANO musíme to tu opravit! Stropnický s Babišem ve videu z roku 2013 slibují, že opraví dálnici D1
• video: 
Facebook.com/anobudelip

Idiotismus Babišovy volební kampaně je čtyři roky od voleb, těsně před volbami dalšími, vidět ještě mnohem lépe, než byl vidět ve volbách. Vylovili jsme pro vás z temných hlubin YouTube staré předvolební video, kde Babiš slibuje, jak opraví české silnice.

Chucpe je staré jidiš slovíčko, které značí „nebetyčnou drzost“. Touto vlastností pan velkouzenář Babiš disponuje v míře až obdivuhodné. Ale i u něj někdy překvapí, jak nesmírně chucpe byly všechny jeho předvolební slibokecy. Zalovili jsme v hlubinách YouTube a vypadl na nás Babišův předvolební klip. Je dobré si jej nejdříve pustit, aby bylo jasné, jak nesmírně drzý pan velkouzenář je.

Takže — Babiš se Stropnickým jedou dopravním prostředkem. Z interiéru není poznat, zda je to luxusnější autobus, nebo vlak — ale děj ukazuje, že se má asi jednat o autobus. Že nejednoznačnost interpretace dopravního prostředku pana Babiše neudeřila do očí, nepřekvapí: Myslím, že kromě interiéru svého mercedesu a kabin letadel v jiném dopravním prostředku léta neseděl. Ale to jen na okraj. Děj klipu totiž jednoznačně ukazuje, že jde o autobus jedoucí po silnici plné výmolů. Vlak jedoucí na kolejích nedrncá ani v Africe — jel jsem tam s ním. Takže máme určeno, čímže to pánové vlastně jedou. Autobusem a po blbé silnici, jež je plná výmolů, až bus drncá. A nakonec — samozřejmě — oba pánové slíbí divákům, že když vyhrají volby, tak ty silnice spraví.

Takže prosím všechny Babišovy příznivce, aby ten klip zhlédli a pak se jeli projet po dálnici D1. Po té dálnici, kterou měl Babiš jako ministr financí čtyři roky možnost nechat rychle a kvalitně opravit. Pokud se na ni vydáte, uvidíte, že to drncá výrazně hůř než v tom Babišově klipu. Je při jízdě po ní přímo hmatatelně cítit, že je na tom vozovka výrazně hůř než před čtyřmi lety.

Tak nezapomeňte, až nějaké Babišovy slibokydy uslyšíte ve volební kampani, jak to v praxi dopadlo s našimi silnicemi, jež slíbil opravit. 

Křižáčka, vítězný film z Varů, ukřižovali diváci. Do kin skoro nikdo nepřišel. Proč se…
Podle Rakušanů je toxický fipronil také ve vaječných výrobcích z Polska. Týká se to i …
Colours of Ostrava 2019

Průvodce: vstupenky, ubytování, doprava Reflex Stage Program, účinkující a hvězdy Festival v ulicích 2019

Na letošním ročníku festivalu Colours of Ostrava zazáří velké hvězdy. Přijede kapela The Cure. Festivaloví hosté se také mohou těšit na Florence + The Machine. Vše podstatné o Colours of Ostrava 2019 se dozvíte v našem speciálu.

Vybíráme z placeného obsahu
PREMIUM X Bohumil Pečinka: Proč Babiš a spol. neoznámí, že spolu nechtějí dál vládnout?
PREMIUM X Analogový Instagram: Jak také může vypadat fotka pořízená mobilem
PREMIUM X Karel Steigerwald: Duo zla, Zeman s Babišem, likviduje svobodu. Vy se na to díváte
PREMIUM X Edmund Hillary: Včelař z Nového Zélandu, který jako první zdolal Mount Everest
PREMIUM X Chyba mohla nastat kdykoliv, vzpomíná Jan Kolář na komentování přistání Apolla 11 na Měsíci

Diskuse ke článku

 

Nejčtenější komentáře
Články odjinud
Nejčtenější