nahoru

Skrytá kamera: Šprýmaři místo laptopů ve Starbucks vybalili stolní počítače

tsch 5. února 2016 • 14:20
Skrytá kamera: Šprýmaři místo laptopů ve Starbucks vybalili stolní počítače
foto: Agent Sokoler

Vezměte tři lidi a nechte je sednout do kavárny Starbucks a pracovat na počítači. Na jejich počítači, který si přinesou. Že na tom není nic neobvyklého a je to vlastně úplně normální a běžná věc? Partička šprýmařů se rozhodla trochu pobavit sebe i své okolí a místo notebooků si do kavárny přinesla klasické staré stolní počítače. Reakce lidí jsou k nezaplacení.

Především, všichni tři účastníci legrácky přišli každý zvlášť a ani náznakem nedali najevo, že se znají. Vybalili si počítač, jako by se nechumelilo, a spustili například Windows 95. Jen v jednom z počítačů byla nainstalována i wi-fi karta, takže se tento šťastlivec mohl připojit k veřejné síti kavárny. Vedle ostatních zákazníků s notebooky to byl perfektní kontrast.

Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Zatím co někteří se jen podivovali a jiní přicházeli blíž, aby si mohli prohlédnout co se děje, někteří si mysleli, že se jedná o veřejné počítače a jsou prostě k dispozici. Zatímco si jedna herecká figurka šla pro kávu, k počítači si sedl jiný host. Než pochopil, proč mu majitel říká, že je to jeho počítač, chvilku to trvalo.

Stejně tak slečna, stojící ve frontě na počítač. Kdo ví, jak dlouho by čekala, kdyby si srandista nezačal celý počítač balit do kufru. Její rekce, když pochopí, že se nejedná o veřejný počítač, ale o přístroj, který si někdo přinesl místo laptopu, je báječná. Krátké video ke zhlédnutí najdete níže.

tsch


Klíčová slova: počítače, legráckyDiskuse ke článku