nahoru

Konopná komunita znemožnila protidrogovou policii

Jiří X. Doležal 5. února 2014 • 09:00
Video se připravuje ...
Byl zátah na growshopy oprávěný?
• video: 
Archív

Po akci growshop, kdy policie zavřela indoor zahradnictví po celé republice, prokázala konopná komunita, že zátah byl nesmyslný a výběrový.

Zlí feťáci, co si píchají marihuanu do žil, místo aby normálně chlastali, provedli revizi některých policejních tvrzení. Policie vycházela z názoru, že growshopy poskytují ucelený řetězec instrumentů a návodů k pěstění konopí. Majitelé growshopů oponovali, že stejné zařízení jako u nich se dá nakoupit v celé řadě velkých zahradnických řetězců. Což policie označovala jako hrubou demagogii.

Nemám svolení ke zveřejnění identity autora, takže - reprezentanti konopné komunity prostě nasadili volavku s kamerou a poslali ji nakoupit do velkých zahradnických řetězců. Než padla noc, měl na pěstírnu marihuany kompletní vybavení. Zásah proti growshopům evidentně nikdy neměl nejmenší šanci cokoliv změnit na naší drogové scéně a šlo o čistě mocenské teatrální gesto.

Video má skoro pět minut a fakt stojí za to ho dokoukat.Klíčová slova: reflex, marihuana, growshopDiskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.