nahoru

Růst bitcoinu už dlouho trvat nebude, cenou zahýbou letní dovolené, říká kryptoměnový odborník Radomír Eliáš

Veronika Kudrnová, E15.cz 22. června 2019 • 13:40
Růst bitcoinu už dlouho trvat nebude, cenou zahýbou letní dovolené, říká kryptoměnový odborník Radomír Eliáš
foto: Vacková Anna

Bitcoin, nejrozšířenější kryptoměna světa, má nakročen k tomu, aby brzy pokořil pokořil hranici 10 tisíc dolarů za virtuální minci. Doba hojnosti by ale mohla brzy skončit. „Blíží se doba dovolených a tradeři se snaží urvat své poslední příležitosti. Podle mého odhadu cena bitcoinu poroste ještě zhruba další dva týdny. Kolem 27. července by ale opět mohla spadnout dolů. Vyprodají se pozice, trh se uklidní a uprostřed prázdnin očekávám, že se pomalu začne obchodovat znovu,“ říká kryptoměnový investor a expert Radomír Eliáš.

„Odhaduji, že do začátku prázdnin se dostaneme někam na 11 až 12 tisíc dolarů za jednotku. Ale dělat technickou analýzu bitcoinu je někdy jako věštit z kávové sedliny,“ říká Eliáš v rozhovoru, který poskytl webu E15.cz. Mluví v něm mimo jiné také o nové kryptoměně, se kterou přichází sociální síť Facebook a o tom, jakou roli může ve světě kryptoměn mít.

Více si můžete přečíst v rozhovoru na E15.cz >>>

Veronika Kudrnová, E15.cz
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.