nahoru

Adam Sandler to nehraje blbě, ale jinak mě Drahokam iritoval, říká Jana Plodková o hitu Netflixu

Pavel Kučera 2. června 2020 • 12:20
Video se připravuje ...
Gilotina: Jana Plodková hodnotí thrilleru Dramokam s Adamem sandlerem
• video: 
Pavel Kučera

Americký thriller bratří Bennyho a Joshe Safdieových z produkce Netflixu, který je v Česku k vidění pod názvem Drahokam (v originálu Uncut Gems), je jeden z nejdiskutovanějších filmů posledních měsíců. A to nejen proto, že v něm po čase dostal prostor zahrát si vážnou charakterní roli komik Adam Sandler.

Film, v němž se v roli sebe samého objevuje i zpěvák a hudebník The Weeknd, je totiž skutečně kontroverzní a v mnoha ohledech divácky náročný. Což potvrzuje i herečka Jana Plodková, jíž jsme o jeho krátké zhodnocení požádali. A podle vlastních slov měla problém jej vůbec dokoukat. Co si o filmu Drahokam myslí, se dozvíte z přiloženého videa. 

Gilotina je nová kulturní rubrika časopisu Reflex, v níž známe osobnosti prostřednictvím rozhovoru, který s nimi přes Skype vede publicista Pavel Kučera, hodnotí nové filmy, knihy a hudební alba. 

Pavel Kučera
Diskuse ke článku
Diskuze se zobrazují pouze uživatelům, kteří jsou přihlášeni na Facebooku a odsouhlasili cookies. Pokud pod články nevidíte diskuze, zkontrolujte prosím toto nastavení.